Panevėžiečiams – Lietuvos bokso federacijos apdovanojimas

Panevėžiečiams – Lietuvos bokso federacijos apdovanojimas

Lietuvos bokso federacija apdovanojo geriausius 2017 metų Lietuvos boksininkus, trenerius, teisėjus ir varžybų organizatorius. Į geriausiųjų penketų gretas patekusiems panevėžiečiams atiteko apdovanojimas už Panevėžyje organizuotą XIX-ąjį tarptautinį V. Karpačiausko bokso turnyrą, taip pat už Metų iniciatyvą.

Apdovanojimuose pirmą kartą įtraukta nauja nominacija, skirta varžybų, turnyrų organizatoriams, kurių didžiulis darbas kartais būna nematomas, o jo įdėta tikrai labai daug. Lietuvoje vykstantys tarptautiniai bokso turnyrais yra pripažinti visame pasaulyje, o Europoje yra vieni didžiausių.

„Jau į trečią dešimtį įkopė Kaune organizuojamas Algirdo Šociko turnyras, kuriame nuolat dalyvauja tituluoti boksininkai – olimpiniai, pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojais ir prizininkai. Prestižiniu tapo 12-ą kartą surengtas pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako jaunimo turnyras Vilniuje. Šiais metais 20-ies metų jubiliejų švęs Europos čempiono Vitalijaus Karpačiausko turnyras Panevėžyje“, – sakė Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Už Metų iniciatyvą apdovanotas pirmą kartą Lietuvoje vykusio tarpvalstybinio moterų bokso susitikimo Lietuva – Baltarusija organizatorius, Lietuvos moterų rinktinės treneris panevėžietis Darius Katkevičius.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų