MKL nuotr.

Panevėžiečiai krepšininkai – U19 čempionai

Panevėžio SC-RSSG krepšinio komanda tapo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) U19 čempionais. Finale Panevėžiečiai 81:70 (20:20, 26:28, 18:13, 17:9) palaužė Šiaulių KA Saulės SG krepšininkus.

Pirmoje rungtynių dalyje iniciatyva priklausė šiauliečiams, kurie įgijo dviženklę persvarą (30:20), o po dviejų kėlinių dar turėjo trapų pranašumą – 48:46. Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai varžovus savo gynybos gniaužtuose surakinę panevėžiečiai spurtavo 17:2 ir nulaužė dvikovą – 81:63.

Fantastiškai nugalėtojų gretose žaidė Dovydas Butka, pelnęs 25 taškus (7/10 dvit., 2/8 trit., 5/7 baud.). Puolėjas dar atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus. Dovydui puikiai talkino brolis Dominykas – 14 taškų (5/13 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 13 naudingumo balų.

Į finalo ketvertą simbolinį penketą pateko čempionai Dovydas Butka ir Titas Matevičius, šiaulietis Domas Uosis, Kauno KM Žalgirio varikliukas Dominykas Stenionis bei Vilniaus KM – Alpi Baltika atstovas Augustas Krūminis.