Panevėžiečiai sužaidė lygiosiomis

Šįvakar Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ svečiuose žaidė su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis rezultatu 0:0.

Rungtynių pradžioje kamuolį ilgiau kontroliavo panevėžiečiai, bet šeimininkai patikimai gynėsi. 7-ąją mačo minutę „Hegelmann Litauen“ futbolininkai surengė greitą ataką. Jos metu iš 18 metrų nuotolio pavojingai smūgiavo Yukiyoshi Karashima, bet legionieriaus iš Japonijos šūvis buvo šiek tiek virš „Panevėžio“ komandos vartų.

14-ąją rungtynių minutę į šeimininkų baudos aikštelę įsiveržęs Jeffrey Sarpongas pavojingai smūgiavo, bet kauniečius nuo įvarčio išgelbėjo patikimai sužaidęs vartininkas Ignas Plūkas. Po dviejų minučių J. Sarpongas vėl turėjo progą pasižymėti, bet jo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia „Hegelmann Litauen“ vartų.

Vaizdas aikštėje ir toliau nesikeitė – panevėžiečiai ilgiau kontraliavo kamuolį, o šeimininkai ieškojo laimės kontratakose.

Dar vieną galimybę išsiveržti į priekį „Panevėžio“ komanda turėjo 25-ąją susitikimo minutę. Gavęs tikslų perdavimą iš J. Sarpongo, iš kelių metrų atstumo į kauniečių vartus nepataikė Tautvydas Eliošius.

Kėlinio pabaigoje žaidimas tapo atviresnis, bet abiejų ekipų futbolininkams pasižymėti nepavyko. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Antrojo kėlinio pradžioje žaidimas ilgiau vyko šeimininkų aikštės pusėje. 58-ąją mačo minutę po standartinės padėties „Hegelmann Litauen“ futbolininkas Rokas Krušnauskas, būdamas laisvas, iš arti smūgiavo galva, bet tame epizode patikimai sužaidė svečių vartininkas Danas Šimkevičius.

Kėlinio viduryje puikų perdavimą iš J. Sarpongo gavęs Jorge Elias iš baudos aikštelės ribų nesugebėjo pataikyti į varžovų vartų plotą.

Nepaisant abiejų komandų žaidėjų pastangų, šiame susitikime nei panevėžiečiams, nei kauniečiams pasižymėti nepavyko. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

Susitikimą su „Hegelmann Litauen“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro (81 min. Pijus Širvys), Chrysovalantis Kozoronis, Domantas Antanavičius (81 min. Žygimantas Baguška), Tautvydas Eliošius, Jeffrey Sarpongas, Ignas Kružikas (62 min. Eligijus Jankauskas), Jorge Elias (77 min. Sebastianas Vasquezas).

Artimiausią šalies čempionato susitikimą FK „Panevėžys“ žais birželio 12 dieną. Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai išvykoje susitiks su Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkais.