P. Židonio nuotr.

Panevėžiečiai rungtyniaus dėl trečiosios vietos

Panevėžiečiai rungtyniaus dėl trečiosios vietos

Paaiškėjo pirmasis Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Didžiosios taurės turnyro finalo dalyvis. Juo tapo Marijampolės „Sūduvos“ klubas, namuose nugalėjęs Panevėžio sporto centro komandą.

Marijampolės ekipa pusfinalio rungtynėse savo aikštelėje 3:0 (25:19, 25:22, 25:18) nugalėjo „Top Sport“ pirmojoje lygoje žaidžiančią Panevėžio sporto centro ekipą.

Savo svarbiausią tikslą pasiekusi ir tarp keturių stipriausių turnyro komandų patekusi Panevėžio ekipa stengėsi išnaudoti marijampoliečių klaidas ir kelis kartus setuose užmezgė intrigą, bet vis dėlto daug didesnė patirtis ir aukštesnis žaidėjų meistriškumas leido „Sūduvai“ užtikrintai pasiekti pergalę.

„Pavyko suburti gerą sudėtį ir mačas nebuvo labai įtemptas, bet negaliu sakyti, kad mums žaisti buvo labai lengva. Jautėme, kad esame pranašesni, bet tą reikėjo įrodyti aikštėje. Kai koncentracija būdavo pakankama, žaidimas klostėsi gerai, o kai vyrai kiek atsipalaiduodavo, atsirasdavo daug paprastų klaidų. Mums šiuo laikotarpiu trūksta treniruočių, labai šlubavo padavimas. Taip pat ir mažas rungtynių skaičius lėmė tokį dabartinį mūsų lygį“, – kalbėjo „Sūduvos“ treneris Romas Sujeta.

Treneris vis dėlto pasidžiaugė, kad tinklininkams žaisti noro netrūksta, po truputį atsiskleidžia naujokai. R. Sujeta išskyrė šiemet sėkmingai žaidžiantį Lauryną Galdiką bei prie „Sūduvos“ prieš sezoną prisidėjusiį komandos vedlį, legionieriaus duonos spėjusį paragauti Andžejų Savostenoką. Taip pat treneris pagyrė ir varžovus, kurie ateityje gali tapti stipriu Lietuvos tinklinio tašku.

„Nors visi žaidėjai pažįstami mūsų senbuviams, susižaidimo dar trūksta. Šiuo metu svarbiausia, kad savo rezultatą pasiekėme, – sakė R. Sujeta. – Panevėžiečių nenuvertinome. Turėjome gerą pavyzdį futbole, kur „Sūduva“ nuvyko į Panevėžį ir liko be taurės. Pajuokavome, kad tai mums gera motyvacija. Taip, buvo kalba prieš rungtynes, kad negalime atsipalaiduoti, pasiduoti jų nenuspėjamam žaidimui. Panevėžys turi tiek jaunų, tiek patyrusių žaidėjų. Matosi, kad jie stengiasi parodyti savo žaidimo braižą. Jiems netrūksta noro ir azarto. Smagu, kad Panevėžio tinklinio tradicijos išsaugotos ir šis sportas šiame mieste dar nemirs.“

Po pralaimėjimo Panevėžio SC komandos treneris Gintautas Stanevičius nebuvo nusivylęs savo auklėtiniu žaidimu ir pripažino, jog šiuo metu „Sūduva“ – pajėgesnė komanda.

„Nusileista vienai geriausių Lietuvos komandų. Marijampoliečiai stipriais padavimais neleido susikurti puikių progų puolime ir galingomis užtvaromis varė į neviltį mūsų atakas. Tačiau mes nenukabiname nosies ir toliau ruošiamės kovai dėl trečiosios vietos LTF Didžiojoje taurėje“, – teigė panevėžiečių strategas.

Panevėžiečių varžovas paaiškės lapkričio 22 dieną Gargžduose, kur susitiks šiame sezone Baltijos lygoje jau debiutavę Gargždų „Amber-Arlanga“ ir Šiaulių „Elga Master-Idea SC Dubysa“.

Praėjusių metų LTF Didžiosios taurės finale „Sūduva“ žaidė su „Amber-Arlanga“. Tuomet Marijampolėje vykusiame reto grožio tinklinio spektaklyje pergalę 3-1 (44:46, 25:23, 26:24, 26:24) šventė „Amber-Arlanga“.

Mažasis LTF Didžiosios taurės finalas, kuriame komandos kovos dėl trečiosios vietos, vyks gruodžio 19 dieną Gargžduose.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų