P, Židonio nuotr.

Panevėžiečiai pateko į LFF taurės pusfinalį

Šįvakar Hegelmann LFF taurės varžybų ketvirtfinalio susitikimą FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Pirmoje lygoje rungtyniaujančiu Kauno „Hegelmann Litauen“ klubu. Rungtynes laimėję rezultatu 3:0 (2:0) panevėžiečiai pateko į turnyro pusfinalį.

Nuo pat mačo pradžios panevėžiečiai ilgiau kontroliavo kamuolį ir turėjo teritorinę bei žaidybinę persvarą. Svečiai rungtynių pradžioje atakas dažniau rengė dešiniuoju kraštu ir greitai uždirbo du kampinius prie kauniečių vartų.

14-ąją rungtynių minutę svečiai sukūrė pirmą rimtą progą prie „Hegelmann Litauen“ komandos vartų, bet Jorge Eliaso iš arti smūgiuotą kamuolį sugavo šeimininkų vartininkas Nemanja Bjelanas.

Po trijų minučių Jorge Eliasui pavyko pelnyti pirmąjį susitikimo įvartį. „Panevėžio“ puolėjas gavęs tikslų perdavimą iš arti pasiuntė kamuolį į kauniečių vartus.

Po minutės dar vienos puikios progos neišnaudojo Ernestas Veliulis, iš arti nepataikęs į kamuolį. 22-ąją mačo minutę E. Veliuliui pavyko nuginkluoti N. Bjelaną. Sebastianas Vasquezas atliko tikslų perdavimą panevėžiečiui, kuris žemu tiksliu smūgiu šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į „Hegelmann Litauen“ komandos vartus.

Pirmaudami rezultatu 2:0 „Panevėžio“ futbolininkai ir toliau dominavo aikštėje, o veiksmas dažniausiai vyko kauniečių aikštės pusėje.

35-ąją mačo minutę šeimininkai smūgiu iš toli patikrino Rafaelio Broetto budrumą, bet „Panevėžio“ vartininkas be didesnių problemų sugavo kamuolį.

Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 2:0 „Panevėžio“ ekipos naudai.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hegelmann Litauen“ futbolininkai stengėsi žaisti aktyviau, bet svečiai atsakė taip pat pavojingais išpuoliais. 55-ąją susitikimo minutę greitos atakos metu prieš pat šeimininkų baudos aikštelę neleistinai buvo pagriautas S. Vasquezas, už ką mačo arbitras parodė raudoną kortelę kauniečių komandos futbolininkui Matui Dedurai.

Likę mažumoje „Hegelmann Litauen“ žaidėjai buvo priversti vėl daugiau dėmesio skirti savo vartų saugumui.

73-ąją mačo minutę po tikslaus jaunojo Žygimanto Baguškos perdavimo į šeimininkų baudos aikštelę pavojingai išsiveržė E. Veliulis, bet panevėžiečio smūgiuotą kamuolį atrėmė patikimai sužaidęs „Hegelmann Litauen“ komandos vartų sargas.

82-ąją rungtynių minutę krito trečiasis įvartis į kauniečių vartus, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Rafaelis Floro.

„Panevėžio“ komanda iškovojo pelnytą ir užtikrintą pergalę rezultatu 3:0.

Nugalėję kauniečius panevėžiečiai pateko į LFF taurės turnyro pusfinalį. Kas bus „Panevėžio“ futbolininkų varžovais kitame etape, paaiškės kai bus sužaisti likę ketvirtfinalio susitikimai bei ištraukti šio turnyro burtai.

Susitikimą su „Hegelmann Litauen“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Lukas Čerkauskas, Bruno Fandinho, Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Matheusas Bissi, Tautvydas Eliošius (70 min. Žygimantas Baguška), Ernestas Veliulis (84 min. Faustas Steponavičius), Sebastianas Vasquezas (81 min. Eimantas Abramavičius), Ignas Kružikas, Jorge Elias (53 min. Edenilsonas Bergonsi).

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugpjūčio 16 dieną. Panevėžiečiai Lietuvos A lygos čempionato susitikimą žais išvykoje su Gargždų „Banga“.