Panevėžiečiai neprilygo šalies čempionams

Šįvakar Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su Marijampolės „Sūduva“. Šį susitikimą rezultatu 7:2 (3:1) laimėjo marijampoliečiai.

Rungtynėse su šalies čempionais dėl traumų „Panevėžio“ komandai negalėjo padėti net šeši futbolininkai.

Rungtynės labai sėkmingai prasidėjo panevėžiečiams. Jau 4-ąją mačo minutę krito įvartis į „Sūduvos“ vartus. Kairiuoju aikštės kraštu prasiveržęs Andrejus Čiofu atliko tikslų perdavimą Sabastianui Vasquezui, kuris iš arti nukreipė kamuolį į šalies čempionų vartus.

Susitikimo pradžioje šeimininkai rungtyniavo ryžtingai nusiteikę ir niekuo nenusileido pajėgiems varžovams. Dar vieną labai pavojingą ataką panevėžiečiai surengė 25-ąją rungtynių minutę, bet S. Vasquezas kiek per toli nuo savęs atleido kamuolį, kurį sugavo „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas.

Antroje kėlinio pusėje teritorinę persvarą įgijo svečiai, bet šeimininkai kurį laiką patikimai gynėsi.

Vis dėlto 33-ąją mačo minutę, kilus sumaiščiai prie „Panevėžio“ vartų, marijampoliečiams pavyko išlyginti rezultatą, o po minutės svečiai jau buvo priekyje. „Sūduvai“ įvarčius pelnė Josipas Tadičius ir Karlo Bručičius.

41-ąją susitikimo minutę šalies čempionai pirmavo jau dviejų įvarčių persvara. Suklydus „Panevėžio“ gynėjams, vienas prieš vartininką Rafaelį Broetto iššokęs Eligijus Jankauskas šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartus.

Poilsio komandos išėjo „Sūduvai“ pirmaujant rezultatu 3:1.

Antrojo kėlinio pradžioje „Panevėžio“ komandai pavyko sušvelninti atsilikimą iki minimumo. Puikiu smūgiu ką tik po keitimo aikštėje pasirodęs Patrikas Bordonas 48-ąją minutę pasiuntė kamuolį į „Sūduvos“ vartus.

Po kelių minučių vėl triumfavo marijampoliečiai. Stipriu ir tiksliu smūgiu pasižymėjo „Sūduvos“ žaidėjas Renatas Oliveira. 57-ąją mačo minutę svečių persvara šoktelėjo iki trijų įvarčių. Panevėžiečių vartininką tiksliu smūgiu nuginklavo Josipas Tadičius.

Dar vieną įvartį svečiai įmušė 68-ąją mačo minutę, kuomet pasižymėjo E. Jankauskas. 87-ąją minutę dar vieną įvartį svečiams pelnė Robertas Vėževičius.

Panevėžyje „Sūduva“ iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 7:2.

Susitikimą su „Sūduva“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Andrejus Čioju, Vytas Gašpuitis, Pavelas Krukas, Mantas Fridrikas (46 min. Patrikas Bordonas), Aleksandras Jerkinas (69 min. Tomas Kačerauskas), Jonas Skinderis, Rokas Stanulevičius, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas (75 min. Eimantas Abramavičius).

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugsėjo 28 dieną namuose su „Kauno Žalgiriu“. Šis susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.