Panevėžiečiai liko ketvirti (foto galerija)

Finišavo Lietuvos II lygos futbolo pirmenybės, kuriose varžėsi 26 kolektyvai. Pietų zonoje rungtyniavo 14 komandų, o Vakarų – 12.

Lietuvos II lygos Pietų zonos paskutiniąsias šio sezono rungtynes „Panevėžio Ekranas“ namuose žaidė su Kazlų Rūdos „Šilu“. Šįkart svečiams, kurie jau buvo iki šio susitikimo užsitikrinę nugalėtojų vardus, rungtynių rezultatas turnyro lentelėje įtakos neturėjo, bet panevėžiečiams norint iškovoti trečiąją vietą reikėjo būtinai pasiekti pergalę.

Pietų zonoje po pirmo etapo geriausiai pasirodžiusios aštuonios komandos kovojo dėl prizinių vietų, o likusios penkios varžėsi dėl 9–14 vietų.

Paskutiniąsias šio sezono rungtynes „Panevėžio Ekranas“ pralaimėjo 0:2 (0:1) ir Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybėse tarp 14 komandų užėmė ketvirtąją vietą.

„Šilo“ komandą 6-ąją mačo minutę į priekį išvedė Ričardas Beniušis, o 52-ąją susitikimo minutę dar vieną įvartį svečiams pelnė Audrius Brokas.

Pralaimėję rungtynes rezultatu 0:2 panevėžiečiai užėmė ketvirtąją vietą.

Susitikimą su „Šilo“ komanda panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Redas Užinskas, Edgaras Baranauskas, Mantvydas Ežerskis (60 min. Gediminas Zaborskis), Dovydas Švėgžda, Donatas Paulauskas, Paulius Obolevičius (65 min. Mindaugas Gardzijauskas), Edvardas Tamulevičius, Aurimas Šulnys, Matas Lesnikauskas, Saimonas Roicevičius (80 min. Jonas Lebedevas), Aivaras Meškinis.

Pietų zonos pirmojo aštuntuko komandų galutinė rikiuotė:

(vieta, komanda, įvarčių santykis, taškai)

8. „Kauno Žalgiris C“             36:55   20

Vakarų zonoje, kur varžėsi 12 komandų, nugalėtojui išaiškinti prireikė peržaidimo rungtynių. Visą sezoną su Klaipėdos „Neptūnu“ lenktyniavusi Gargždų „Banga B“ ekipa Kretingoje vykusiose papildomose II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynėse po pratęsimo 5:4 įveikė varžovus ir iškovojo nugalėtojų titulą.

Papildomų rungtynių prireikė po to, kai abi komandos finišavo surinkusios po lygiai taškų. Trečiąją vietą Vakarų zonoje užėmė SG-FA „Šiauliai B“.