Panevėžiečiai kviečiami atlikti profilaktinius tyrimus dėl COVID-19

Panevėžiečiai kviečiami atlikti profilaktinius tyrimus dėl COVID-19

Iki sausio 16 d. (imtinai) miestiečiai kviečiami mobiliajame punkte profilaktiškai pasitikrinti dėl COVID-19 ligos. Tyrimui prašome registruotis tel. 1808 ir konsultantui nurodyti raktažodį „panevėžietis profilaktiškai“.

„Kaip ir iki šiol mobiliajame punkte bus atliekami tyrimai simptomus jaučiantiems ar su sergančiais koronaviruso infekcija kontaktą turėjusiems asmenims. Taip pat sudarytos galimybės šį testą atlikti ir nejaučiantiems šio viruso simptomų. Tikime, kad profilaktinis testavimas leis pasiekti geresnių prevencijos rezultatų“, – teigia Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Paskirtu laiku gyventojai turėtų savarankiškai atvykti į mobilųjį punktą, draudžiama vykti taksi ar viešuoju transportu. Su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei pranešimą su identifikavimo kodu, kuris buvo atsiųstas į mobilųjį telefoną, iš kurio skambinta. Neturint galimybės į mobilųjį punktą atvykti savarankiškai, miestiečiai gali kreiptis į Savivaldybės transporto koordinatorių tel. 8 673 24558 darbo dienomis nuo 8 iki 20 val.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų