Pagerbti stalo tenisininkai (foto galerija)

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje buvo pagerbti „Montuotojo“ stalo tenisininkai. Panevėžiečiai šių metų šalies čempionate laimėjo visus 15 žaistų susitikimų ir iškovojo aukso medalius.

Lietuvos komandiniame aukščiausiosios lygos vyrų stalo teniso čempionate šeštąjį kartą iš eilės „Montuotojas“ tapo stipriausia šalies ekipa. Per visą šalies čempionatų istoriją to nepavyko padaryti nė vienai kitai mūsų šalies komandai.

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas pasidžiaugė istoriniais stalo tenisininkų pasiekimais, padėkojo už laimėjimus ir palinkėjo ateityje siekti pergalių. „Montuotojo“ komandas nariams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

„Montuotojo“ komanda į pagerbimo ceremoniją atsinešė gražuolę taurę, kurią šalies čempionai gavo už pirmąją vietą iš Lietuvos stalo teniso asociacijos.

Šiame sezone „Montuotojo“ garbę gynė Paulius Gūra, Valdas Martinkus, Jokūbas Biveinis bei legionierius iš Baltarusijos Vladislavas Ruklecovas.

Panevėžiečiai per šešerius metus Lietuvos aukščiausiosios lygos čempionate, įskaitant ir šių metų sezoną, sužaidė 100 susitikimų, iš kurių laimėjo net 96.

„Per keletą metų išsiugdėme nugalėtojų mentalitetą.. Esame dėkingi ilgamečiam „Montuotojo“ įmonės vadovui Antanui Katinui, kuris jau eilę metų mums padeda. Viena iš sėkmingo žaidimo priežasčių – labai draugiškas ir darnus mūsų kolektyvas“, – reziumuodamas sėkmingą sezoną „Sekundei“ sakė komandos vadovo pareigas nuo 2005 metų einantis Valerijus Rezanovas.