Pagerbti bibliotekų darbuotojai

Pagerbti bibliotekų darbuotojai

G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje metų nominacijos „Ad astra“ šventėje pagerbti Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų.

Panevėžio regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų filialų kategorijoje nugalėjo Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė, o mokyklų (išskyrus aukštąsias) bibliotekų kategorijoje – „Vyturio“ progimnazijos bibliotekos vedėja Raimonda Budnikienė.

„Ad astra“ nominacija įteikta ir Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kraštotyros ir edukacijos skyriaus vedėjai Linai Matiukaitei, nugalėjusiai Panevėžio regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų kategorijoje.

Laimėtojus pasveikino ir Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

„Lietuvai minint valstybingumo atkūrimo šimtmetį tikrai yra gera proga prisiminti ir įvertinti, kokį svarbų vaidmenį spausdintas žodis suvaidino mūsų valstybės kūrimo ir išlikimo kontekste. Smagu, kad biblioteka išlieka nepamainomu kultūros židiniu, čia dirbantys žmonės sugeba eiti su laiku, su jo iššūkiais, geba sudominti ir pritraukti paties įvairiausio amžiaus ir interesų lankytojus. Sveikinu nominantus ir linkiu kuo didžiausios sėkmės“, – sakė meras R. Račkauskas.

Galerija

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų