G. Kartano nuotr.

Pagerbta „Lietkabelio“ komanda (fotogalerija)

Pagerbta „Lietkabelio“ komanda (fotogalerija)

Panevėžio dailės galerijoje pagerbti „Lietkabelio“ krepšininkai, jų treneriai, klubo vadovai – jiems įteiktos padėkos už Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finale užimtą II vietą bei laimėtus sidabro medalius.

„Sveikinu su istorine mūsų miesto krepšiniui pergale. „Lietkabelis“ antrą kartą klubo istorijoje iškovojo sidabro medalius. Dėkoju už puikų žaidimą, parodytą tvirtą charakterį, už patirtas puikias emocijas. Jūsų dėka kiekvienas krepšiniui neabejingas panevėžietis didžiavosi, kad miestas turi tokį puikų, nugalėtojų vardo vertą krepšinio klubą. Sveikinu su puikiai baigtu sezonu ir linkiu sėkmės, kuo geresnių rezultatų naujajame sezone“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vidas Gedvilas klubo vadovui Alvydui Bieliauskui įteikė aukso spalvos kamuolį ir palinkėjo kitais metais tapti šalies čempionais.

Reprezentacinė miesto krepšinio komanda už aukštą pasiekimą buvo apdovanota 30 tūkstančių eurų piniginiu prizu.

Šis sezonas „Lietkabelio“ krepšininkams buvo labai sėkmingas. Komanda šalies čempionate iškovojo sidabro medalius, Karaliaus Mindaugo taurėje užėmė antrąją vietą, o Europos taurės A grupėje liko penkta ir aštuntfinalyje pralaimėjo būsimai čempionei Bolonijos „Virtus“.

Komandos treneris Nenadas Čanakas pasibaigus finalo serijai gyrė savo krepšininkus ir teigė, kad tai buvo geriausias sezonas jo ilgametėje trenerio karjeroje.

„Mano žaidėjai yra tikri kariai, jie viską atidavė komandai ir džiaugiuosi už juos. Tai geriausias sezonas, kuris nutiko per mano žaidėjo ir trenerio karjerą. Kalbu ne apie rezultatą, titulų turėjau Berlyno „Alba“ komandoje, Belgrado „Partizan“ ekipoje, bet šie metai man buvo geriausi“, – sakė „Lietkabelio“ strategas.

Pagyrimo nusipelnė ir Panevėžio krepšinio aistruoliai. Dvejas Panevėžyje vykusias finalo serijos rungtynes stabėjo sausamikšai „Cido“ areną areną užpildę žiūrovai, kurie itin audringai palaikė savo numylėtinius.

Po penktųjų finalo serijos rungtynių šimtai penevėžiečių susirinko prie „Cido“ arenos ir laukė iš Vilniaus atvykstančių „Lietkabelio“ krepšininkų. Panevėžiečiai sulaukė naktį atvykusios komandos, skyrė jai fejerverkus, plojo ir apdovanojo šilčiausiomis skanduotėmis. Žaidėjų veidai pasakė, koks svarbus jiems buvo šis momentas: liūdesį keitė šypsenos, mintis apie paleistą šansą vijo nuolatiniai rankų paspaudimai ir „ačiū, ačiū“.

Reprezentacinės miesto komandos aistruoliai savo vienybę ir solidarumą pademonstravo labai greitai surinkdami pinigus, kurie buvo skirti „Lietkabelio“ klubui baudai sumokėti.

Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“) po antrųjų finalo serijos rungtynių šalies sostinėje skyrė 500 eurų baudą „Lietkabelio“ klubui dėl vyriausiojo trenerio Nenado Čanako emocijų.

„Lietkabelio“ sirgaliai nusprendė, kad nori surinkti 500 eurų ir taip kompensuoti baudą, kurią užtraukė N. Čanako emocijos. Iniciatyva buvo sėkminga, kadangi reikiama suma sąskaitoje buvo per mažiau nei 24 valandas.

Istorinės finalų serijos krepšinio sirgalius traukė ne tik į krepšinio arenas, bet ir prie televizoriaus ekranų. „TNS Kantar“ ir Go3 duomenimis, „Betsafe–LKL“ finalus stebėjo daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų (unikalių televizijos žiūrovų). Tai buvo žiūrimiausios gegužės–birželio mėnesio sporto transliacijos.

 

 

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų