P. Židonio nuotr.

Į pagalbą skubėję paramedikai pateko į avariją

Į pagalbą skubėję paramedikai pateko į avariją

Panevėžyje antradienio vidurdienį į iškvietimą skubėjęs greitosios pagalbos automobilis pakliuvo į avariją.

GMP automobilis ir „Opel“ susidūrė Klaipėdos, Tulpių ir P. Eimučio gatvių sankryžoje. Pirminiais duomenimis, į iškvietimą skubėję paramedikai sankryžą kirto degant raudonam šviesoforo signalui, tačiau jų automobilyje buvo įjungti šviesos ir garso signalai. Vis dėlto atlekiančio GMP automobilio nepamatė ir neišgirdo iš P. Eimučio gatvės važiavęs „Opel“ vairuotojas. Jis sankryžą kirto degant žaliam šviesoforo signalui.

Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stoties direktorės Rūtos Ramoškienės teigimu, greitosios automobilis po avarijos greičiausiai bus neremontuojamas. Sužaloti ir juo važiavę žmonės. Paramedikė išvežta į Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių tolimesnei apžiūrai, vairuotojui stiklo šukės nežymiai sužalojo veidą.

„Opel“ automobilio vairuotojui dėl šoko taip pat prireikė medikų pagalbos.

Pasak R. Ramoškienės, greitosios automobilis buvo naujas, tik šiemet gautas iš Sveikatos apsaugos ministerijos ir yra jos nuosavybė. Jame buvusi brangi įranga nenukentėjo.

Tai ne pirmas eismo įvykis, kai vairuotojai nepraleidžia skubančių medikų. Maždaug prieš porą mėnesių vienoje Panevėžio sankryžų taip pat nepraleistas su įjungtais garso ir šviesos signalais skubėjęs greitosios automobilis. Tuomet automobilis tik šiek tiek apdaužytas, o žmonės nesužaloti.

P. Židonio nuotr.

Galerija

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų