P. Židonio nuotr.

Pagal vakcinacijos rodiklius iš didžiųjų miestų – Panevėžys trečias

Pagal vakcinacijos rodiklius iš didžiųjų miestų – Panevėžys trečias

 

Remiantis Statistikos departamento duomenis, pirmąja vakcinos nuo COVID-19 ligos doze Lietuvoje paskiepyti 349 tūkst. 571 gyventojai, o tai sudaro 12,51 proc. Panevėžyje pirmąja doze paskiepyti 11 tūkst. 304 gyventojai, o tai sudaro 13,36 proc. Pagal vakcinacijos rodiklius Panevėžys iš didžiųjų šalies miestų yra trečias.

„Panevėžyje vakcinacijos procesas sklandus, skiepijimo eiga vyksta pagal planą. Panevėžys – trečias iš didžiųjų miestų, tai įrodo vakcinacijos operatyvumą ir tinkamą proceso eigą. Šiuo metu skiepijami 65 m. ir vyresni asmenys, savo eilės taip pat laukia asmenys, turintys teisę prioriteto tvarka skiepytis nuo COVID-19 ligos. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad Panevėžio mieste daugiau nei 22 tūkst. gyventojų yra vyresni nei 65 m. asmenys. Per savaitę iš viso gaunama apie 1500 vakcinos dozių“, – sako Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Vyresni nei 65 m. amžiaus miestiečiai, kurie dėl savo sveikatos būklės negali patys atvykti į vakcinavimo centrą, gali būti skiepijami namuose. Šiuo tikslu prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją. Skiepijimo procesas namuose organizuojamas susidarius bent 10 pageidaujančių asmenų sąrašui. Dėl vakcinų transportavimo savybių namuose skiepijami asmenys bus tik „AstraZeneca“ vakcina.

 

Komentarai

  • nesuprantu skiepija 65 metu kai virs 70 su daugybe ligu zmones laukia kas sudaro ta eile juk sake onkologinius skiepys lyg ir pirmumo eile bet ne laukus dar palauk ir niekas nezino kodel taip yra

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų