G. KARALIŪNAITĖS nuotr.

Orai: pagaliau šiluma!

Orai: pagaliau šiluma!

Penktadienį malonius orus išstūmusi vėsa ir gūsingas vėjas šiandien pasimirš.

Šeštadienį pagaliau sulaukėme ir daugiau saulės, ir aukštesnių temperatūrų. Įdienojus termometrai jau turėtų rodyti 9–14 laipsnių. Anticiklonas užtikrins giedresnį dangų, vėjas rims. Tačiau Panevėžyje popiet gali rinktis debesys. Jiems užstojus saulę, vakarop jau vės iki 5 laipsnių.

Sekmadienį oras sušils dar labiau, vietomis iki 18 ir net 20 laipsnių. Pajūryje galima tikėtis 12–14 laipsnių šilumos, o Panevėžyje – ir visų 16. Diena bus graži, be kritulių. Pūs vidutinio stiprumo pietų krypties vėjas. Panevėžiečiai galės mėgautis gana šiltu vakaru – turėtų būti apie 11 laipsnių šilumos.

Pirmadienio naktis prognozuojama giedra, šilta, rami – temperatūra pažemės iki 4–9 laipsnių. Dieną debesys šiek tiek tirštės ir nors šiluma dar labiau įsigalės – termometrai šoktels iki 20 laipsnių, – vakare kai kur trumpai palis (didesnė tikimybė, jog vakariniuose rajonuose).

Panevėžyje pirmadienį nei didelio debesuotumo, nei kritulių nenumatoma, mėgausimės 10–19 laipsnių šiluma.

Antradienį – ir vėl gaivesnė pertrauka. Suksis žvarbokas šiaurės rytų vėjas, dangų niaukstys debesys, vietomis – taip pat ir Panevėžyje, – palis, o temperatūra smuks žemyn: bus 10–15 laipsnių šilumos.

Trečiadienį lietaus jau, panašu, išvengsime, bet oras šilti neskubės: saulutė per debesis prišildys tik iki 7–13 laipsnių.

Likusi ateinančios savaitės dalis turėtų būti panaši.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų