Orai. Kur rogės nuveš

Orai. Kur rogės nuveš

Trys Karaliai simboliškai užbaigia žiemos švenčių periodą. Iki pusiaužiemio, Kirmelinės sausio 25 dieną – dar kelios savaitės.

Tačiau diena jau ilgesnė per gaidžio pentiną, o mes skubančiame pasaulyje jau įeiname į darbų ritmą. Ir dairomės pro langą į baltą peizažą spėliodami, ar dar galėsime džiaugtis žiemos pramogomis, o gal vėl pilkas dangus atsispindės balose.

Meteorologai kitai savaitei žada įvairius orus. Pirmadienį ir antradienį jie bus švelniai žiemiški, tačiau žvarbus vėjas neleis užsibūti lauke. Dėl šio niekadėjo – 6 naktimis ir – 4 laipsniai dieną nesunkiai pavirs – 12 jutimine temperatūra.

Iki savaitės pabaigos anticiklonas pravers mums debesų langus, vėjas rims, gali ir saulė pasirodyti. Tačiau ji nešildys – temperatūra pradės kristi. Naktimis prognozuojamas – 15, o vietomis ir – 18 šaltukas, kuris gražiomis dienomis atsileis nežymiai – tik iki – 12 laipsnių žemiau nulio.

Tolimesni skaičiavimai rodo kardinalius pokyčius naktį iš penktadienio į šeštadienį. Panevėžyje žadamas menkas atlydis, kuris gali išsilaikyti iki sekmadienio.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų