Nutrūko trimerio valas? Atsakome, kaip to išvengti

Nutrūko trimerio valas? Atsakome, kaip to išvengti

Jei rūpinatės sodo priežiūra, neabejotinai turite trimerį ir/ar žoliapjovę.Tai yra vienas iš geriausių įrankių, kurių dėka galite puoselėti savo kiemą ar sodą.

Deja, dalis žmonių susiduria su problema: dažnai nutrūkstantis trimerio valas apsunkina darbus lauke. Specialistai nutarė apžvelgti dažniausiai pasitaikančius veiksnius, kurie lemia trimerio pjovimo valo nutrūkimą. Taip pat pateikiame atsakymus, kaip išspręsti šią bėdą!

1.Valą pažeidžia kietas objektas.

Dažniausia kirpimo linijos trūkimo priežastis: kontaktas su kietu daiktu. Tai gali būti fasado siena, grindinio kraštas, didelis akmuo ar bet kokia kita nepastebėta kieta kliūtis.

Norėdami to išvengti, būkite ypač atsargūs ir įvertinkite aplinką, kurioje naudojate trimerį. Apžiūrėkite plotą prieš naudodami įrenginį ir pašalinkite visus didelius akmenis ar šiukšles. Atkreipkite dėmesį į bet kokius kietus paviršius, su kuriais jūsų trimeris gali liestis ir stenkitės jų išvengti. Stipresnis kontaktas gali pažeisti ne tik valą, bet ir patį trimerį!

2.Naudojamas nekokybišikas trimerio valas.

Kalbant apie trimerius ir jų dalis, jų kaina dažniausiai atitinka kokybę. Taigi, jeigu trimerio valas yra itin pigus, tikėtina, kad jo kokybė tikrai nedžiugins. Jis gali greičiau nutrūkti ir sukelti nepatogumų.

Dažniausiai pigūs valai gaminami iš prasčiausios kokybės nailono. Jų sudėtyje taip pat gali būti ir kitų medžiagų, kurios prastina valo elastingumą ir tamprumą, jis būna silpnesnis, lyginant su brangesnėmis alternatyvomis.

Geriausias šios problemos sprendimas: perkant trimerio valą, nesirinkite pigiausio varianto. Šį produktą pirkite atkreipę dėmesį į pardavėją, prekės ženklą bei kitų pirkėjų atsiliepimus.

3.Trimerio valas neteisingai suvyniotas.

Dar viena dažnai pasitaikanti priežastis, dėl kurios jūsų trimerio pjovimo valas trūkinėja – valas nėra tinkamai suvyniotas. Norėdami tinkamai suvynioti trimerio ar žoliapjovės valą, turite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Išjunkite žoliapjovę
  2. Nuimkite ritę nuo žoliapjovės galvutės
  3. Nutraukite maždaug 6 metrus valą nuo ritės
  4. Paimkite vieną trimerio valo galą ir perverkite jį per ritės viduryje esančią angą
  5. Traukite valą, kol pasieksite vidurį – taigi turėsite dvi vienodo ilgio linijas
  6. Paimkite kiekvieną galą ir tuo pačiu metu apvyniokite ritę
  7. Kai ant kiekvieno liks apie 20 cm, abu galus įkiškite per skylutes žoliapjovės galvutės šone, tada vėl pritvirtinkite žoliapjovės galvutę.
  8. Vyniodami valą stenkitės, kad linijos kuo labiau nesikirstų, nesikryžiuotų tarpusavyje. Jei valas persipina, yra didesnė rizika, kad jis užstrigs ir nutrūks darbų metu.

4.Valas nesuderinamas su Jūsų turimu trimeriu.

Jei naudojate geros kokybės trimerio valą ir vengiate kietų daiktų, galbūt naudojate valą, kuris nesuderinamas su jūsų įrenginiu. Taip gali būti dėl to, kad jis per storas, per plonas, netinkamos formos arba tiesiog netinkamo prekės ženklo. Perkant trimerio valą, įsitikinkite, kad jis suderinamas su Jūsų įrenginiu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų