Nuskendusiame automobilyje rastas jaunos moters kūnas (ieškoma antro kūno)

Nuskendusiame automobilyje rastas jaunos moters kūnas (ieškoma antro kūno)

Panevėžyje, ties A. Jakšto gatve, į upę nulėkė automobilis. Po ilgų paieškų, narai aptiko jame jaunos moters kūną. Pasak ugniagesių gelbėtojų operacijų vadovo, paieškos upėje vis dar tęsiamos, nes atsirado liudininkų, teigiančių, kad automobilyje galėjo būti ir dar viena mergina.

Šeštadienį po vidurdienio Bendrajame pagalbos centre gautas skambutis, jog upėje rastas nugrimzdęs automobilis. Apie radinį pranešė upe plaukę baidarininkai, pastebėję virš jos kyšančius automobilio ratus.

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai, narai, policijos pareigūnai, iš vandens ištraukė BMW automobilį. Transporto priemonėje rastas jaunos moters kūnas.

Kol kas jos tapatybė nenustatyta. Kadangi automobilis buvo be valstybinių numerių, pasak ugniagesių operacijų vadovo, pradėtos jo savininko paieškos.

Nežinoma, kada automobilis galėjo įvažiuoti į upę. Spėjama, kad tragiškai pasibaigusi nelaimė galėjo įvykti naktį ar net anksčiau.

Galerija

 

Komentarai

  • kad buvo antra mergina zino, o kada ivaziavo ir nuskendo nezino. Tai ka cia tie liudininkai liudija, ka jie zino? idomu idomu idomu

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų