Nuo šiol „Senukų“ klientams – dar gausesnis prekių asortimentas

Nuo šiol „Senukų“ klientams – dar gausesnis prekių asortimentas

Užsukę į „Senukų“ parduotuvę Panevėžyje, nuo šiol pirkėjai gali įsigyti ne tik savo miesto parduotuvės lentynoje esančias prekes, bet ir konsultanto padedami išsirinkti bei užsisakyti prekes iš viso „Senukų“ tinklo asortimento. Atsižvelgus į klientų poreikius ir pageidavimus, čia pradėta teikti nauja paslauga „PILNA LENTYNA“.

Ji suteikia galimybę klientams, neradusiems norimos prekės savo miesto parduotuvėje, ją išsirinkti iš viso „Senukų“ prekybos tinklo asortimento, kuriame – daugiau nei 200 tūkst. įvairių prekių.

Tokia galimybė itin aktuali šiuo metu, įsibėgėjus statybų, remonto darbų sezonui, daugiau laiko praleidžiant sode bei darže.

Kaip tai veikia?

  1. Kreipkitės į konsultantą. Neradę reikalingų prekių parduotuvėje, klientai kreipiasi į konsultantą.
  2. Išsirinkite prekes. Parduotuvės darbuotojas pataria, kartu ieško sprendimo ir padeda išsirinkti reikiamas prekes iš viso „Senukų“ tinklo asortimento.
  3. Atlikite užsakymą, pasirinkite pristatymo būdą. Parduotuvės konsultantui padedant, atliekamas užsakymas. Klientas gali pasirinkti pageidaujamą prekių pristatymo būdą: pristatymą į namus arba atsiėmimą savo miesto „Senukų“ parduotuvėje. Prekės pristatomos per iš anksto sutartą laiką.
  4. Atsiskaitykite. Už išsirinktas prekes pirkėjas gali atsiskaityti parduotuvės kasoje jam patogiausiu mokėjimo būdu.
  5. Gaukite prekes. Kai paruošiamos prekės, kurjeris arba parduotuvės konsultantas informuoja apie tai klientą.

Tikimasi, kad naujoji paslauga klientams palengvins reikalingų prekių įsigijimą – negaištant laiko visas būtinąsias statybines medžiagas, darbo įrankius ir kitas namų buities prekes jie gali įsigyti bei užsisakyti per vieną apsilankymą. Greičiau apsipirkus daugiau laiko lieka namams, šeimai, draugams ir savo pomėgiams.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų