champagne glasses

Nuo Naujųjų – nauji apribojimai alkoholiui

Nuo Naujųjų – nauji apribojimai alkoholiui

Naujametę naktį laikrodžiams mušant 12-ą, visi, nesulaukusieji 20-ies metų, turės nuleisti pakeltas taures su alkoholiniais gėrimais.

Nuo 2018 m. sausio 1 d. visiems, jaunesniems nei 20 metų asmenims, bus draudžiama įsigyti, turėti bei vartoti bet kokius alkoholinius gėrimus. Šis draudimas bus taikomas nepaisant to, kad asmeniui šiuo metu yra suėję 18 metų – asmenys, kuriems šiuo metu yra (ar iki sausio 1 d. sueis) 18 metų, 2018 m. alkoholinių gėrimų vartoti nebegalės.

Trumpės ir prekybos alkoholiu laikas. Nuo Naujųjų parduotuvėse alkoholiu bus prekiaujama pirmadieniais–šeštadieniais nuo 10 iki 20 valandos, o sekmadieniais – nuo 10 iki 15 valandos.

Restorane, kavinėje ar kitoje viešojo maitinimo įstaigoje pilstomų alkoholinių gėrimų bus galima įsigyti ir tomis valandomis, kai parduotuvėse jais nebeprekiaujama: pirmadieniais–šeštadieniais nuo 20 iki 10 valandos, o sekmadieniais – nuo 15 valandos. Visgi šiuo laiku įsigyti bus galima tik pilstomų alkoholinių gėrimų, kuriuos leidžiama vartoti išskirtinai tik viešojo maitinimo vietoje. O tai reiškia, kad minėtu laiku alkoholiniai gėrimai negalės būti parduodami buteliuose, o tik išpilstyti į indus taures, bokalus, grafinus ir pan. Draudžiamu laiku alkoholio iš viešojo maitinimo įstaigos vartotojai išsinešti negalės.

Jei pirkėjas iš kavinės draudžiamu laiku išsineš nusipirktą butelį vyno ar alaus bokalo, nuobaudos grės ir jam, ir pardavėjams.

Nuo 2018-ųjų uždraudžiama ir alkoholio reklama. Informacijos apie alkoholinius gėrimus bus galima rasti alkoholiniais gėrimais prekiaujančių įmonių interneto svetainėse, parduotuvėse ir viešojo maitinimo vietose, taip pat alkoholio verslu užsiimančių įmonių pastatų iškabose ir ant šių įmonių automobilių. Tačiau įmonės, prekiaujančios alkoholiniais gėrimais, negalės jų reklamuoti socialiniuose tinkluose.

Komentarai

  • Kova su vėjo malūnais…ui kaip man ima patikti tokios nesąmonės 🙂 Naikinkite tas snarglynes kuriose prekiaujama pilstomu neaiškiu alumi ir pan.Bet gi valdžiai gražu, ale dirbame, valio.

  • nu ne ta daro musu valdziazmogiai,to alkoholio prisipirks kiek tik nori,o gers namuose ar siaip ne viesose vietose.Iseiti jaunimelis atras ir niekas cia nesikeis.NAIKINKIT SNARGLYNES,kad dustininkai nors kazkiek nepragertu paskutinio pinigelio.IDIOTAI tie,katrie priima tokius istatymus.As ne uz gerima,bet yra daug visokiu sriciu,kur kazka skubiai reikia keisti.ABSURDISTANAS.

  • Kas gėrė tas ir gers,bet kas sutvarkis visas „žmonių,daugiausiai jaunymo“mulkinimo,apvaginėjimo,skurdinimo siurbeles“loterijas,bankus,kazino,lošimų kontoras,antstolius.advokatus ir t.t.dėl kurių ir EVAKUOJASI LT,KAD GALĖTU PABĖGTI NUO LT PARAZITŲ

  • Taip ir bus. Kiekvienoje gatvėje po kelis ,,alaus barus-snarglynes“, kurie dirba nuo ryto 7 iki vakaro 21 val. Na dirbs iki 20 val. Ir kas iš to? Padorus žmogus po tokius ,,barus“ nevaikšto. Tai pašalpinių irštvos, kurios gadino miesto įvaizdį. O ,,verslinykai“ iš to lobsta. Čia darykit tvarką.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų