Nuo kelio nulėkusį automobilį sulaikė užtvankos bortai

Nuo kelio nulėkusį automobilį sulaikė užtvankos bortai

Panevėžyje nuo kelio nulėkusį automobilį nuo didesnės nelaimės apsaugojo betoniniai užtvankos bortai.

Bendrasis pagalbos centras penktadienį, apie 11.25 val., sulaukė pranešimo apie Vakarinėje gatvėje nuo kelio netoli J. Janonio ir Pramonės gatvių sankryžos nulėkusį automobilį „Volkswagen Golf“.

Atvykę policijos pareigūnai automobilį rado pievoje, prie pat Nevėžio upės užtvankos betoninio borto.

Pirminiais duomenimis, nuo Pramonės gatvės pusės atvažiavęs automobilis staiga išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, išlaužė gatvės atitvarus ir užlėkė ant žalios vejos. Tačiau ir čia nesustojo, o važiavo toliau per žalią veją, kol galiausiai nuslydo į Nevėžio pakrantę. Paupyje „Volkswagen Golf“ rėžėsi į užtvankos betoninį bortą ir sustojo vos per metrą nuo vandens.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialistės Rasos Galkauskienės žiniomis, pro šalį važiavę ir nelaimę pamatę žmonės nulėkė prie automobilio ir patys jo vairuotoją nuvežė į ligoninę. Tačiau į „Sekundę“ kreipęsis nukentėjusiojo sūnus patikslino, jog į ligoninę tėvą pristatė greitosios pagalbos automobiliu.

Policija aiškinasi nelaimės aplinkybes. Pasak R. Galkauskienės, neatmetama, kad automobilis nuo kelio nulėkė sušlubavus vairuotojo sveikatai.

Galerija

Komentarai

  • kokias cia nesamones rasot buvo greitoji kuri isveze vairuotoja i ligonine

  • Tai va isivaizduokit kaip dirba ta vista, komunikacijos „specialiste“ is Panevezio policijos komisariato. Turbut zurnaliugos sutrukdė nosi krapstyti todel nesamones ir pakomunikavo mentovska islaikytine

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų