Į nešvarius žaidimus įtraukė vaikus

Į nešvarius žaidimus įtraukė vaikus

Internete jau kuris laikas plinta naujas sukčiavimo būdas. Įtariamieji siūlosi nupirkti mobilųjį telefoną, neva perveda pirkėjui sutartą sumą pinigų ir kaip įrodymą atsiunčia banko pavedimo kopiją, o pirkėjas savo prekę išsiunčia paštu.

Tačiau po kurio laiko išaiškėja, kad pavedimo kopija netikra, tad pirkėjas lieka ir be pinigų, ir be telefono. Prieš kelias dienas taip nukentėjo viena 34-erių panevėžietė, tik parduodamą telefoną ji išsiuntė ne paštu, o perdavė nepilnametei, kuri žadėjusi vykti į Klaipėdą ir perduoti jį pirkėjui.

Moteris pranešė, kad liepos 23-iąją apie vidurdienį telefonu susitarusi su jai nepažįstamu pirkėju ir internetinėje paskyroje gavusi banko pavedimo apie pinigų pervedimą kopiją, atidavė jai priklausantį mobilaus ryšio telefoną nepažįstamai mergaitei, kuri paaiškino, kad vyksta į Klaipėdą ir telefoną ten perduos jo pareikalavusiam asmeniui. Tačiau kitą dieną sužinojo, kad už telefoną joks pavedimas nepadarytas, o pavedimo kopija internete neoriginali. Nuostolis siekia 700 eurų.

Dar viena moteris sukčiams atidavė 380 eurų. 44-erių panevėžietė pranešė, kad liepos 22 d. apie 19.40 val. nepažįstamas asmuo, kuris prisistatė banko sąskaitų apsaugos darbuotoju, apgaulės būdu pasisavino pinigus.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų