DELFI nuotr.

Nenorinčiuosius vykti skiepytis galėtų lankyti karo medikai

Nenorinčiuosius vykti skiepytis galėtų lankyti karo medikai

Vyriausybė stengiasi padėti savivaldybėms, kur skiepijimas nuo COVID-19 vyksta vangiai, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

Anot jos, svarstoma, kad tiesiai pas žmones su vakcinomis galėtų būti siunčiami karo medikai ar Vadovybės apsaugos tarnybos medikai.

„Jau keletas sprendimų padaryta dėl pavėžėjimo. Taip pat yra galimybė karo medikus ar Vadovybės apsaugos tarnybos medikus siųsti su vakcinomis tiesiai pas žmones, kurie patys nenori atvykti“, – antradienį Seime žurnalistams sakė Vyriausybės vadovė.

Ji tvirtino, kad Vyriausybė palaiko ryšį su Šalčininkų savivaldybe, kur paskiepyta 7,92 proc. gyventojų. Skiepijimo vidurkis šalyje sudaro beveik 18 proc. gyventojų.

„Dirbame su savivaldybe, mano komandos žmonės su vietos administracija aiškinasi, kuo galime padėti. Kuo tik galėsime padėti, tuo ir bandysime padėti“, – teigė I. Šimonytė.

Ji taip pat sakė, kad savivaldybės neturėtų kurti savo prioritetų eilių skiepams gauti.

„Neturėtų savivaldybės kurti savo prioritetinių eilių. Jeigu kai kuriose savivaldybėse leidžiama skiepyti dėl to, kad žmonės tiesiog nesirenka kurios nors vakcinos, ko, deja, būna, judama prioriteto eile sparčiau, tokia yra realybė ir jos negalima ignoruoti, tačiau nemanau, kad yra gerai, kada savivaldybė sukuria savo prioritetų eilę, nes čia jau būtų toks atvejis“, – tvirtino I. Šimonytė.

Taip premjerė įvertino Vilniaus miesto savivaldybės anksčiau skelbtą sumanymą pradėti vakcinuoti 55 metų ir vyresnius asmenys. Tuo metu pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytus prioritetus, dabar galima skiepyti 65 metų ir vyresnius žmones, taip pat sergančiuosius lėtinėmis ligomis, kai kurių profesijų atstovus.

„Vis dėlto Vilnius yra didelis miestas, čia tikrai yra nemažai žmonių, sergančių lėtinėmis ligomis, yra nemažai vadinamųjų kritinių profesijų darbuotojų, reikėtų tos bendros prioritetų eilės ir laikytis“, – teigė I. Šimonytė.

Komentarai

  • Šėtonytės laukia karinis tribunolas už tautos išdavystę!!!!

  • Jei nenori skiepytis tai kam preivartauti ir gasdinti siunciant kariuomenes medikus, juk tai prievarta!!!!! Fui!!! kaip slykstu ir baisu, juk cia zmoniu teisiu pazeidimas!!!!!!!!

  • I quit working at shoprite and now I make $65-85 per/h. How? I’m working online! My work didn’t exactly make me happy so I decided to take a chance on something new…rvhu after 4 years it was so hard to quit my day job but now I couldn’t be happier. Here’s what I do……………………………. w­w­w.p­a­y­b­u­z­z­1.c­o­m

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų