Neblaivių vairuotojų kelionė baigėsi areštinėje

Neblaivių vairuotojų kelionė baigėsi areštinėje

Prie vairo sėdus neblaiviam, didelė tikimybė, kad galutinė kelionės stotelė gali baigtis kitur, nei suplanuota. Dažniausiai – griovyje ar areštinėje.

Šeštadienio pavakare, apie 17.41 val. Rokiškio r. 31-erių vyras, būdamas neblaivus, sėdo prie automobilio „Nissan“ vairo, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į kelio ir meteorologines sąlygas, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į stulpą. Įtariamasis sulaikytas. Jam nustatytas 2,08 prom. girtumas.

Dar vienam panevėžiečiui išsiblaivyti teko areštinėje penktadienio naktį. Maždaug apie 23.35 val. Pasvalio r., Pušaloto mstl., Panevėžio–Savanorių g. sankryžoje, policija sustabdė įtarimų jiems sukėlusį vairuotoją. Paaiškėjo, kad automobilį „Audi A4“ vairavo panevėžietis. Jam nustatytas net 2,23 prom. girtumas. Savo kelionę jis baigė areštinėje.

Komentarai

  • Man irgi kartą buvo toks atvejis… Buvo banketiniai pietūs po kūrių teko vairuoti namo. Išgėrus buvau dvi taures vyno, tai jaučiausi gerai, bet sustabdžius įpūčiau 0,36… Gerai, kad riba yra 0,4, tai išsisukau, bet daugiau taip neberizikuosiu.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų