Ejosvydas Photography nuotr. Renatas Jegorovas Lietuvos čempionato pirmame etape užėmė 4-tą poziciją.

Naująjį sezoną atidarė ir „Sema“ motokrosininkai

Panevėžio motokroso klubas „Sema“ naująjį sezoną pradėjo Lietuvos čempionato ir taurės pirmaisiais etapais.

Lietuvos taurės I etape Pakruojyje komandinėje įskaitoje „Semos“ užimta pozicija sufleruoja apie sportininkų rezultatus. Komanda užėmė 5-tą vietą, o jos motociklininkai protokoluose balansavo šalia pirmojo penketuko. Solidžiausiai pasirodė 50 kub. cm klasėje važiavęs Jonas Kublickas (34 tšk.) užėmęs 5-tą vietą, Martynas Jasiūnas šioje klasėje užėmė 6-tą pozciją (30 tšk.).

125 kub. cm. klasėje Sydas Gailiušis (31 tšk.) užėmė 6-tą poziciją.

6-tas vietas užėmė ir Gustas Martinkėnas (85 kub. cm, 30 tšk.) ir Kostas Butkus (pradedančiųjų MX2 klasėje, 30 tšk.).

Prieš gerą savaitę „Semos“ nariai startavo balandžio 24 dieną Pagirių trasoje vykusiame pirmame Lietuvos motokroso čempionato etape.

Priešingai nei pirmąją šio čempionato etapo dieną sportininkams pavyko išvengti skausmingų griūčių trasoje bei technikos gedimų. O tempą finaliniuose važiavimuose diktavo bei pirmųjų pozicijų neužleido Lietuvos sportininkai. Visgi profesionalus nustebino aukšti mėgėjų rezultatai bei jų pasiruošimo lygis.

Iš „Semos“ narių aukščiausią poziciją užėmė Renatas Jegorovas. Keturračių klasėje „Semos“ narys pirmąją dieną finišavo 5-tas (18 tšk.), antrąją dieną R. Jegorovas prasibrovė į trejetuką (20 tšk.), bendroje įskaitoje po dviejų dienų važiavimų užėmė 4-tą vietą (35 tšk.). Šioje klasėje nugalėjo „Achilo motoklubo“ narys, latvis Ralfs Reinfelds.

750 s/p klasėje 5-tą vietą užėmė broliai Nerijus ir Arvydas Davidoniai (33 tšk.).

65 kub. cm klasėje 7 vietą užėmė Jokūbas Skeberdis, per abu važiavimus jis surinko 26 taškus. Čia nugalėjo latvis Tomas Saicans (50 tšk.).

85 kub. cm klasėje 9-tas liko Gustas Martinkėnas (25 taškai). Čia nugalėjo Erlandas Mackonis.

MX1 kategorijoje 7-tą vietą užėmė Evaldas Šukys (29 taškai). 125 kub. cm klasėje 6 vietą užėmė Sydas Gailiušis (34 tšk.).

MX1 veteranų klasėje Eligijus Banelis užėmė 7-tą vietą (26 tšk.). MX1 pradedančiųjų klasėje 5-tas liko Marius Mickevicius.

Artimiausias startas – gegužės 13-14 d. antrajame lietuviško motokroso čempionato etape, kuris vyks po ilgos pertraukos į motokroso čempionato žemėlapį sugrįžusioje Šiaulių Aleksandrijos motociklų kroso trasoje.

Panevėžio motokroso gerbėjai gegužės 20-ąją turės puikią progą varžybas stebėti mūsų mieste. Janonio g. pabaigoje esančioje trasoje vyks Baltijos šalių taurės etapas, kuriame varžysis ne tik Baltijos šalių, bet ir Suomijos, Švedijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Rusijos motokrosininkai.