Namų atnaujinimo biudžetas gali būti patrauklus. Kaip tai užtikrinti?

Namų atnaujinimo biudžetas gali būti patrauklus. Kaip tai užtikrinti?

Dauguma žmonių sako, kad vienas maloniausių dalykų, kuris tik gali atsitikti, yra namų atnaujinimas. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad išlaidos yra vienas pagrindinių veiksnių, stabdančių nuo namų atnaujinimo. Visgi, gera žinia ta, kad egzistuoja ne vienas patarimas, kuriuo pasinaudojus, bus galima atnaujinti namus už ypač nedidelį biudžetą. Taigi, kaip reikėtų elgtis, kad namų atnaujinimas kainuotų mažiau?

Tas pats gaminys gali kainuoti skirtingai

Visai nesvarbu, koks gaminys bus reikalingas namų atnaujinimui – tapetai (čia jūsų laukia platesnė informacija apie ypač įvairių rūšių tapetus), dažai, lentelės ir t.t., nepamirškite, kad tas pats gaminys dažniausiai yra parduodamas bent keliose vietose, tačiau kainos neretai būna skirtingos. Todėl, jei norite, kad namų atnaujinimui skirtas biudžetas būtų kuo patrauklesnis, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad verta rasti laiko bei patikrinti, kur jus dominantį gaminį galite įsigyti pigiausiai.

Akcijos metu gaminiai parduodami mažesne kaina

Taip, kad ir kaip banaliai tai beskambėtų, bet kiekviena akcija gali labai ženkliai prisidėti prie to, kad jūsų atnaujinimas kainuotų kur kas mažiau. Taigi, visai nesvarbu, koks gaminys jums yra reikalingas – medinės vidaus durys, grindų dažai, o galbūt tapetai, bet kurį iš šių gaminių tikrai galite įsigyti kur kas pigiau. Žinoma, verta pabrėžti ir tai, kad akcijos tikrai nesitęsia amžinai, todėl būkite budrūs bei nepraleiskite geriausių progų įsigyti gaminių ypač patraukliomis kainomis. Net ir tuo atveju, jei namų atnaujinimą planuojate ne esamu metu, o tik po kelių mėnesių, vistiek galite įsigyti daugybę gaminių namų atnaujinimui (kaip žinia, baldai ar tapetai, ar medinės vidaus durys galiojimo laiko neturi, tokie gaminiai, kai dažai, klijai ir t.t., turi ypač ilgą galiojimo laiką).

Pirkite daugiau ir mėgaukitės nemokamu pristatymu

Dar vienas sprendimas, kuris taip pat užtikrins, kad biudžetas būtų kuo patrauklesnis, yra nemokamas pristatymas. Ne paslaptis, kad namus atnaujinti nusprendę žmonės, neretai pasirenka tokį kelią, kuris tikrai nėra palankus finansiškai – perka vos po kelis gaminius, reikalingus namų atnaujinimui ir po to susiduria su tuo, kad tenka mokėti už pristatymą. Tad, jei tokių smulkių siuntų būna daug, ne tokią jau ir mažą išlaidų dalį sudaro pristatymo mokesčiai. Tačiau, jei bus pasielgta šiek tiek kitaip, t.y., jei bus formuojamos didesnės siuntos, tai labai tikėtina, kad tokiu atveju, jau neteks mokėti už pristatymą ir išlaidos bus tikrai mažesnės.

Verta tapti VIP nariu

Tačiau ir tai dar ne viskas – verta akcentuoti, kad įvairios internetinės parduotuvės, pavyzdžiui, pigu.lt., sudaro galimybę tapti VIP nariu. O tai – taip pat labai naudinga finansiniu atžvilgiu. Taigi, jei namų atnaujinimui reikalingus gaminius įsigysite jau tapę VIP nariu, galite būti tikri – jums tikrai pavyks sutaupyti.

Taigi, kaip matyti, nors kiekvienas namų atnaujinimas reikalauja tam tikrų išlaidų, priėmus sprendimus, jos tikrai gali būti patrauklios. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad egzistuoja ne vienas sprendimas, dėl kurio, savo namus atnaujinsite pigiau. Nepraleiskite akcijų – jų metu, daugybė gaminių yra parduodami kur kas mažesne kaina, juo labiau – neturi galiojimo laiko arba jis yra labai ilgas ir įsigytos prekės tikrai tiks naudoti net ir tuo atveju, jei namus atnaujinti planuojate tik po kelių mėnesių. Taip pat derėtų patikrinti, kur jums aktualus gaminys kainuoja mažiausiai, formuoti kuo didesnes siuntas, kad nereikėtų, kad nereikėtų mokėti už pristatymą, o taip pat – jei tik yra galimybė, tapti VIP nariu.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų