"Sekundės" archyvo nuotr.

Namo padegimu įtariamas nepilnametis

Namo padegimu įtariamas nepilnametis

Policija apčiuopė siūlo galą tirdama mįslingai kilusį gaisrą Panevėžyje, Upės gatvėje.

Pareigūnai sulaikė individualaus gyvenamojo namo padegimu įtariamą nepilnametį. Įtariamas padegėjas – keturiolikmetis – uždarytas į areštinę.

Gaisro pašvaistė Upės gatvę nušvietė sekmadienį vakare, likus kelioms minutėms iki 20 val.

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams, medinio vieno aukšto namo šiferiu dengtas stogas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė pastato stogas, apdegė apie 10 kv. m medinių apdailos dailylenčių, išdegė kambariai. Ugniagesiams pavyko išgelbėti prie namo priblokuotus malkinę ir lauko tualetą.

Namo savininkas iki gelbėtojų atvykimo jau buvo spėjęs išeiti iš degančio pastato. Visgi sužalojimų jam nepavyko išvengti. Nepraradusį sąmonės apdegusį šeimininką greitosios medikai išvežė į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Vyras patyrė paviršinius galvos ir veido apdegimus. Jis išleistas gydytis į namus.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovo Tado Martinaičio teigimu, įtariamasis padegėjas ir nukentėjęs namo savininkas nesusiję giminystės ryšiais, tačiau buvo pažįstami ir neretai konfliktuodavo. Nutikus nelaimei, vyras iš karto įtarė, kad gaisrą galėjo sukelti nepilnametis. Šis policijai jau buvo žinomas, nes jau keletą kartų buvo pabėgęs iš namų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų