P. Židonio nuotr.

N. Čanakas lieka prie komandos vairo

N. Čanakas lieka prie komandos vairo

Panevėžio „Lietkabelio“ komandą dar vieną sezoną į priekį ves vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas.

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) vicečempionai pasirašė vienerių metų sutartį su strategu iš Serbijos.

N. Čanakas „Lietkabelį“ treniruoja nuo 2018 metų gruodžio. Jo treniruojamas Panevėžio krepšinio klubas dukart laimėjo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) bronzos medalius, dukart – sidabro, taip pat dusyk pasipuošė LKL bronzos medaliais, o šį sezoną – sidabro.

Prabėgusiame sezone Europos taurės A grupėje panevėžiečiai užėmė penktąją vietą, o aštuntfinalyje krito prieš būsimą čempionę Bolonijos „Virtus“.

Sutartis su komanda turi Karolis Giedraitis, Kristupas Žemaitis ir Panagiotis Kalaitzakis. Su ekipa jau atsisveikino Nikola Radičevičius, kuris išvyko rungtyniauti į Bilbao klubą.

Komentarai

 • Puikūs rezultatai, tai treneris, spinduliuojantis pasitikėjimą savimi ir komanda-kuo didžiausių pergalių su Lietkabeliu! p.s. turbūt nėra komandos, kuri Lietkabeliui nepavydi … trenerio 🙂

 • Ar tai šis suskis , kuris neseniai per spaudos konferenciją apkaltino visus lietuvius rusofobija ?

 • TU PATS „SUSKIS“,MOKINKIS ANGLŲ KALBOS,GALBŪT TADA UNDERSTAND,KĄ TRENERIS KALBĖJO.SĖKMĖS KALBŲ SUVOKIME,GRAFOMANE !!!!!

  • Neprotinga siūlyti mokytis kalbą tam , kas ją moka . Be to , per kelias TV buvo pateiktas jo interviu vertimas į lietuvių kalbą . Tai gal pats galvoji , kad ir žurnalistai nemoka anglų kalbos ir nesugeba jos išversti ir pateikė LT auditorijai klaidingą tekstą ??
   Tau trūksta logikos , matomai blogai mokeis profkėj
   Būk kuklesnis , suskeli

 • kai koks žmogelis pradeda tekstus viešai rašinėt didžiosiomis raidėmis , jam pats laikas kreiptis į psichologą , nes tai ryškus susireikšminimo požymis

 • GALBŪT TUO RAŠEIVA GALĖTŲ SUSIDOMĖTI TEISĖSAUGOS ATITINKAMOS INSTITUCIJOS ? KAS LEIDO JAM VADINTI ŽMONES SUSKIAIS IR SUSKELIAIS ? A MATCH MADE IN POLITICAL HEAVEN ???RESPECTFULLY OR …SINCERELY !!!!!

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų