P. Židonio nuotr.

Miškavežio svorio neišlaikęs tiltas lūžo

Miškavežio svorio neišlaikęs tiltas lūžo

Neeilinis įvykis Panevėžio rajone.  Neišlaikęs rąstus vežusio miškavežio svorio, lūžo tiltas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) pranešė, kad tiltas Liūdynės kaime įlūžo apie 20 valandą, per jį važiuojant miškavežiui „SCANIA R144“. Ant tilto užvažiavęs vilkikas pakrypo į šoną, iš jo lašėjo kuras.

Į įvykio vietą atvykę gelbėtojai iš žemių supylė pylimą, kad teršalai nepatektų į Nevėžį, kurui surinkti pastatytos talpos.

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis sakė, kad šiuo metu yra svarstoma kaip nukelti miškavežį nuo įlūžusio tilto, tam reikalinga speciali technika.

„Sudėtinga situacija, buvo užsisakę 50 tonų keliamosios galios kraną, bet įvertinus situaciją vietoje, buvo nustatyta, kad tai per mažos keliamosios galios kranas. Dabar turim pažadą iš UAB „Montuotojas“, kad po pietų turėtų atvažiuoti įsivertinti su visa technika šimto tonų keliamosios galios kranas ir bandysime iškelti“, – antradienį BNS sakė E. Lunskis.

„Tų kranų, kaip suprantat, nėra daug – Panevėžyje tik vienintelė įmonė. Jų specialistai vertino situaciją taip skeptiškai, kad gali ir tos galios neužtekti“, – pridūrė savivaldybės administracijos direktorius.

Pasak E. Lunskio, kelias vedantis link tiltą pernai buvo asfaltuotas, jis priklauso Panevėžio rajono savivaldybei. Kam priklauso tiltas dar aiškinamasi, bet įmonei, kurios vilkikas įstrigo, teks atsakyti už jo sugadinimą.

„Tilto keliamoji galia tikrai nepritaikyta tokiam transportui, stovėjo ženklai, kad krovininiam transportui eismas draudžiamas, bet aš kaip supratau iš įmonės paaiškinimų, kad pagal navigaciją važiavo, taip vedė, tamsus metas, rizikavo pervažiuoti ir lūžo tas tiltas (…) suprantu, kad įmonės savininkui tai brangiai kainuos“, – sakė Eugenijus Lunskis.

Šiuo metu apsaugą įvykio vietoje užtikrina miškavežio savininkai, aplinkai grėsmės nėra.

 

 

Galerija

Komentarai

  • Arba girtas, arba durnas. Bet kuriuo atveju – atimti teises kaip iš pavojingo visuomenei nevispročio. Ten su lengvąja važiuojant žegnodavaisi, kad atlaikytų, o čia?

  • Nuo durnumo vaistu ner…

  • Jie važinėja kelias ir jų daug!

  • Iš pateiktų foto nesimato, kad būtų ribojamas transporto svoris. Tik plotis ir greitis.

  • Tikrai bausti reikia tokius durnius,kad pasimokytu ir toliau taip nedarytu

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų