Mirtiną avariją sukėlusiame automobilyje – du neblaivūs mokyklų direktoriai

Mirtiną avariją sukėlusiame automobilyje – du neblaivūs mokyklų direktoriai

Rokiškio rajone pirmadienio vakarą mirtinai sužalota iš automobilio išlipusi vairuotoja, ją partrenkęs automobilis iš įvykio vietos pasišalino.

Jį suradus viduje rastas miegantis vyras bei keleivis, jie abu – neblaivūs. Pasak Policijos departamento, tai – dviejų Rokiškio rajono švietimo įstaigų direktoriai.

Avarija apie 17.45 val. įvyko kelyje Rokiškis-Čedasai, ties Maineivos kaimu. Iš šalikelėje sustojusio sugedusio automobilio „Renault Espace“ išlipusią 1972 metais gimusią vairuotoją kliudė ir mirtinai sužalojo pravažiuojantis nenustatytos markės automobilis, kuris iš įvykio vietos pasišalino.

Į įvykio vietą pasiųstos gausios policijos pajėgos ir apie 19.20 val. Rokiškio rajone, prie Kamajų miestelio, rastas apgadintas automobilis, prie kurio vairo miegojo 1963 metais gimęs vyras, automobilyje taip pat buvo keleivis.

Vairuotojas nuvežtas į ligoninę, kur jam nustatytas vidutinis 1,87 prom. girtumas. Toks pats girtumas nustatytas ir automobilio keleiviui.

Tiriant įvykį paaiškėjo, kad prie automobilio vairo rastas miegantis vyras yra vienos iš Rokiškio rajono gimnazijų direktorius. Pareigūnai taip pat išsiaiškino, kad kartu su juo važiavo ir vienos Rokiškio rajono pagrindinės mokyklos direktorius.

Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktorius Augutis Tymukas, įtariama, vairuodamas neblaivus mirtinai sužalojo moterį. (Gimnazijos nuotr.)

Rokiškio rajono Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktorių Augutį Tymuką, kuris, įtariama, vairuodamas neblaivus mirtinai sužalojo moterį, bus prašoma suimti, BNS sakė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Rasa Galkauskienė.

Įtariama, kad jis būdamas neblaivus pirmadienio vakarą mirtinai sužalojo iš šalikelėje su įjungtu avariniu signalu sustojusio automobilio išlipusią moterį. 1972 metais gimusi moteris nevilkėjo šviesą atspindinčios liemenės, nurodo policija. Ikiteisminį tyrimą šiuo metu iš Rokiškio policijos perima Panevėžio pareigūnai.

Pasak R. Galkauskienės, gimnazijos direktorius sulaikytas 48 valandoms. Kol kas atlikta tik pirminė jo apklausa, nes jis buvo neblaivus.

Anot policijos, per avariją nukentėjo ir žuvusios moters sūnus, gimęs 1995 metais. Jis dėl nugaros bei dubens sužalojimų gydomas ligoninėje, pavojaus jo gyvybei nėra, sakė R. Galkauskienė.

Kartu su A. Tymuku važiavusiam kitos rajono mokyklos direktoriui skirta karomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti.

Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis BNS pirmadienio vakarą sakė, kad, jo žiniomis, su A. Tymuku automobilyje apgadintame automobilyje buvo Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos direktorius Eimutis Mališauskas. Pasak A. Vagonio, nors abiejų direktorių darbe buvo nustatyta šokių tokių pažeidimų, tačiau jam nebuvo žinoma apie jų polinkį piktnaudžiauti alkoholiu ar panašias aplinkybes. A. Tymukas yra Rokiškio rajono mokyklų vadovų asociacijos vadovas.

A. Vagonis sako pažinojęs ir žuvusiąją, kuri buvo vienos iš rajono bendruomenių pirmininko žmona.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų