Minimaliu skirtumu pralaimėta Kaune

FK „Panevėžys“ iš laikinosios sostinės grįžta be taškų. Šeštadienį panevėžiečiai išvykoje atkakliai kovojo „Kauno Žalgiriu“, tačiau pergalę šventė kauniečiai rezultatu 1:0 (1:0)

Rungtynės prasidėjo panevėžiečių vartų apgultimi. „Kauno Žalgiris“ pirmąją pavojingesnę progą susikūrė 7-ąją rungtynių minutę, kai visiškai laisvas virš vartų smūgiavo šeimininkų ekipos gynėjas Rudinilsonas Silva.

Panevėžio klubas išsiveržti į priekį puikią progą turėjo 14-ąją minutę – Paulius Janušauskas iš baudos aikštelės prieigų pavojingai smūgiavo visai šalia virpsto. Varžovai pavojingą atsaką surengė po kelių minučių, kai Dominykas Galkevičius galva visiškai laisvas smūgiavo į panevėžiečių vartus, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, Kauno futbolininkai surengė tikrą svečių vartų šturmą, tačiau gausybė kampinių ir pavojingų smūgių tikslo taip ir nepasiekė.

Vis dėlto, pirmasis įvartis į Aleksandro Kurtijano auklėtinių vartus krito 40-ąją minutę. Už žaidimą ranka baudos aikštelėje teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo Deivydas Matulevičius – 1:0.

Po kelių minučių šansą išlyginti rezultatą turėjo Sigitas Urbys, tačiau jo klastingą smūgį kauniečių vartininkas neutralizavo.

Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėsi atkakli kova tarp ekipų. Panevėžio ekipa vis dažniau rengdavo išpuolius „Kauno Žalgirio“ vartų prieigose. 60-ąją minutę gerą progą pasižymėti turėjo Rokas Stanulevičius, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į vartininką. Po kelių minučių dar vieną šansą išlyginti rezultatą turėjo Rafaelis Ledesma, bet jo baudos smūgis tikslo nepasiekė.

Rungtynių pabaigoje kauniečiai apgulė Aukštaitijos klubo vartus, tačiau Panevėžio ekipai pavyko apsiginti nuo varžovų išpuolių.

93-ią minutę po kampinio panevėžiečiai turėjo paskutinę galimybę išplėšti tašką, tačiau kamuolys atsimušė į vartų skersinį.

Panevėžiečiai rungtynes su „Kauno Žalgiriu“ žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Tomas Kačerauskas, Vytas Gašpuitis, Mantas Fridrikas, Sigitas Urbys, Sidy Sagna, Tautvydas Eliošius, Rokas Stanulevičius, Paulius Janušauskas, Rafaelis Ledesma (71 min. Eimantas Abramavičius), Patrikas Bordonas.

Šių metų šalies A lygos čempionate „Panevėžio“ komandai liko sužaisti paskutiniąsias rungtynes. Lapkričio 27 dieną, trečiadienį, panevėžiečiai namuose susitiks su Vilniaus „Riteriais“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.