Daugiabučių pirmininkai gali kreiptis dėl kaukių gyventojams

Daugiabučių pirmininkai gali kreiptis dėl kaukių gyventojams

Panevėžio miesto savivaldybė tęsia pradėtą gyventojų informavimo iniciatyvą, norėdama atkreipti panevėžiečių dėmesį į būtinybę koronaviruso pandemijos metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt.) ir rytoj pradės dalinti vienkartines medicinines kaukes.

“Kaukių dėvėjimas stabdo koronaviruso plitimą. Visų mūsų sąmoningumas ir atsakingumas šiuo klausimu ne tik saugo mus, bet tampa ir tam tikra padėka mus saugantiems ir gydantiems medikams bei visų kitų spec. tarnybų darbuotojams. Juk kuo mažiau apsikrėtusių žmonių – tuo mažesni darbų krūviai jiems. Organizuojame šią akciją ir drauge kviečiame visus miestiečius pasirūpinti senjorais savo aplinkoje – nupirkti maisto, kitų priemonių ir aprūpinti apsauginėmis priemonėmis”, – sako meras Rytis Račkauskas.

Visų pirma Savivaldybės dovanojamos kaukės skiriamos rizikos grupei – vyresniems bei lėtinėmis ligomis sergantiems miestiečiams. Prašome daugiabučių namų pirmininkų arba paskirtų namo gyventojų atstovų kreiptis į Savivaldybę tel. 8 612 26485 ir, tam, kad nesusidarytų laukiančiųjų eilė, iš anksto susitarti dėl atvykimo laiko. Atsiimti kaukes galima atvykus į Savivaldybę nuo Vilniaus g. pusės, per neįgaliesiems skirtą įėjimą.

Daugiabučių namų pirmininkams, pagal Savivaldybės turimą jų sąrašą, bus išduodama po pakuotę vienkartinių medicininių kaukių, kurioje yra 50 vienetų. Pakuočių skaičius ribotas, tačiau Savivaldybė stengsis užtikrinti, kad visi besikreipusieji pirmininkai ar namo gyventojų atstovai gautų apsauginių medicininių kaukių ir esant poreikiui ieškos būdų jų užsakyti daugiau.

Senjorams, kurie neturi į ką kreiptis pagalbos savo artimoje aplinkoje ir susisiekusiems su Socialinių paslaugų centru tel. 8 619 88435, atvykę specialistai įteiks ir vienkartinių medicininių kaukių.

Šis apsauginių kaukių miestiečiams dalinimas finansuojamas Savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Komentarai

  • Kažin ar pirmininkai paskambins į duris ir pasiūlys kaukę, abejoju.?Na o jeigu kas turi sąžinės ir tai įvykdys, tai didis ačiū.

    • ką išsirinkote tą ir turite

  • ar laikas šunis lakinti kai reikia eiti medžioti? Ačiu, kad nors meras prisiminė, kad yra tokie daugiabučiai.

    • Grįžęs iš Italijos kaimo beveik mėnesį tylėjo.

  • NAME 75 BUTAI, KAUKIŲ 50, KAIP PADALINTI, KAD VISIEMS ITIKT ?

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų