Delfi nuotr.

Medalis D. Rapšiui išsprūdo (papildyta plaukiko komentaru)

Pietų Korėjoje vykstančiame planetos plaukimo čempionate 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungties finale panevėžietis 24 metų Danas Rapšys finišavo pirmas, tačiau teisėjų sprendimu jis buvo diskvalifikuotas už tai, kad prieš pat startą kiek sujudėjo ir tai nepraslydo pro teisėjų akis.

Pirmą vietą užėmė kinas Sun Yangas, antras liko japonas Katsuhiro Matsumoto, trečia vieta atiteko rusui Martinui Maliutinui.

„Apmaudu. Daug dirbau vardan šio starto, turėjau labai daug paaukoti ir padaryti, kad pasiekčiau tai, ka turėjau pasiekti. Tikriausiai sujudėjo koja prieš startą. Šis veiksmas jokiu būdu nesuteikė pranašumo prieš kitus sportininkus, aš neįšokau per anksti, tiesiog tikriausiai sujudėjo koja, o tai draudžiama.

Džiaugiuosi pasiekęs geriausią sezono rezultatą pasaulyje. Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę kovoti su tokiais varžovais tokio rango varžybose. Kovojau su savimi, ir tai man pavyko.

Džaugiuosi, jog labai daug žmonių po finišo priėjo ir pasakė, “you are the real champion”. Tie žodžiai man daug ką reiškia. Aš dar grįšiu, stipresnis. Pažadu“, – komentarą socialiniame tinkle pateikė D. Rapšys.

Prieš tai, pirmadienį, pusfinalio plaukime paskutinius 50 metrų puikiai spurtavęs Danas Rapšys atstumą buvo įveikęs per 1:45,44 min. ir tai buvo trečias rezultatas prieš finalinį plaukimą vakar.

Anykštėnas Giedrius Titenis 50 metrų plaukimo krūtine atrankoje nuotolį įveikė per 27,67 sek. ir liko už pirmojo 16-uko ribos.