Magnetinių audrų kalendorius: balandis

Magnetinių audrų kalendorius: balandis

Pavasario antrasis mėnuo meteorologiškai jautrius žmones išbandys visų įmanomų stiprumų magnetinėmis audromis.

Kai kurių jų poveikį galbūt pajus ir tie, kas paprastai nesiskundžia sveikatos problemomis.

Balandžio 1–2-oji

Numatoma stipri magnetinė audra. Pavojingas metas sergantiesiems širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis ir šiaip silpnos sveikatos žmonėms.

Meteopriklausomiems asmenims patariama šalintis didelių žmonių susibūrimų ir maksimaliai mažinti krūvius nervų sistemai. Ypač – antrojoje dienos pusėje ir ypač balandžio 1-ąją, kai prognozuojamas audros pikas.

Balandžio 3–4-oji

Laukiama vidutinio stiprumo magnetinės audros. Visiškai sveikiems žmonėms nieko negresia, tačiau kenčiantiesiems dėl meteopriklausomybių ji turės nemenkos įtakos. Todėl visiems, kieno nusilpęs imunitetas arba kas itin jautriai reaguoja į magnetines audras, būtinai reikėtų po ranka turėti nuolat vartojamus gydytojo skirtus vaistus.

Šiomis dienomis sunkesni bus rytai.

Balandžio 7-oji

Išankstinėmis prognozėmis, tądien galima silpna magnetinė audra, kurią lydės dažnos ir staigios nuotaikų kaitos, nemiga, dingęs apetitas, greitas nuovargis. Tačiau šios smulkios savijautos problemos bus būdingos tik meteopriklausomiems žmonėms. O ir jiems rimtų fizinių bėdų kilti neturėtų.

Balandžio 10–11-oji

Prognozuojamas dar vienas intensyvių geomagnetinių svyravimų dvidienis. Tai bus panašaus stiprumo audra, kaip ir pirmosiomis mėnesio dienomis, ir pasireikš ji tokiais pačiais simptomais.

Balandžio 12-oji

Galima vidutinio stiprumo magnetinė audra. Tokios dar vadinamos nestabiliomis, nes jų galia čia suintensyvėja, čia vėl atlėgsta. Ir tai bene bjauriausias jų bruožas.

Balandžio 14–15-oji

Šįkart Žemės magnetinis laukas vėl bus nestabilus dvi dienas iš eilės. Vidutinio stiprumo magnetinė audra pareikalaus atidesnio rūpinimosi sveikata, bet tik meteorologiškai itin jautriems žmonėms. Jeigu esate visiškai sveiki, jokių savijautos pokyčių greičiausiai nepajusite.

Balandžio 20-oji

Kaip tikimasi, paskutinė mėnesio audra bus iš tų, silpnųjų, kurių poveikį jaučia tik itin jautrūs lėtinėmis ligomis sergantys žmonės. Tačiau ir jų sveikatai didelės įtakos magnetinio lauko svyravimas daryti neturėtų.

Nepalankios dienos

Be magnetinių audrų, bus balandį ir kelios nepalankios dienos, kuriomis įtaką savijautai gali lemti Mėnulio fazė. Tai jokiu būdu nėra moksliškai patvirtintas reiškinys, tačiau kai kuriems žmonėms, jų pačių tvirtinimu, aktualus:

– balandžio 6-ąją, sutapsiančią su pilnatimi, galimos labai jautrios reakcijos į bet kokius dirgiklius, tad nenustebkite, jei būsite lengviau suerzinami, netgi agresyvūs, linkę į neapgalvotus poelgius.

– balandžio 20 dieną, per jaunatį, galite pajusti energijos trūkumą, sunkiau seksis susidoroti su negatyvu, kurio aplinkui irgi nestigs. Greičiau pavargsite, imuninė sistema nefunkcionuos visu pajėgumu.

– balandžio 13-ą ir 28 dieną, per delčią ir priešpilnį atitinkamai, sunkiausia gali būti emociškai pažeidžiamiems žmonėms. Jiems trūks ryžto sprendimams, kamuos abejonės savomis jėgomis ir gabumais.

– balandžio 4, 13, 19-ą ir 28 dienomis gali prasiveržti negatyviausios žmonių savybės: agresyvumas, pyktis, godumas ir pan. Nors fizinei sveikatai grėsmių nebus, neapgalvoti poelgiai gali baigtis problemomis ar net traumomis.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų