Alfredas Pliadis nuotr.

LLAF varžybose lengvaatlečiai užėmė prizines vietas

Praėjusią savaitę Kauno Dariaus ir Girėno stadione dvi dienas vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos ir LLAF sporto klubų komandinės varžybos. Su pajėgiausiais šalies sportininkais varžėsi bei prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro esami ir buvę ugdytiniai.

Kūjo metimo rungtyje dalyvavęs Gustas Pritulskis įrankį numetė 55,58 m ir laimėjo antrąją vietą. Toje pačioje rungtyje varžęsis Matas Rapševičius buvo ketvirtas. 200 m distanciją per 21,67 sek. nubėgęs buvęs Panevėžio sporto centro ugdytinis Kristupas Seikauskas laimėjo trečiąją vietą. Sportininkas vos 4 milisekundėmis atsiliko nuo antrosios vietos laimėtojo. Rutulio stūmimo rungtyje penktą vietą užėmė Greta Taraškevičiūtė. 400 m barjerinio bėgimo distanciją Ignas Dailidėnas įveikė septintas. Domantas Dobrega nubėgęs 400 m finišo liniją kirto aštuntas. 800 m bėgimo rungtyje dalyvavusi Agota Žurauskaitė buvo devinta. Neda Vidzėnaitė, įveikusi 100 m barjerinio bėgimo distanciją, taip pat užėmė devintą vietą. Varžybų dalyviai, užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Panevėžys surinko 7360 taškus, tai leido pelnyti trečiąją vietą miestų grupėje.

Estafetiniame 4×400 m mišriame bėgime dalyvavę Ignas Dailidėnas, Agota Žurauskaitė, Vytaras Sarapas ir Neda Vidzėnaitė finišo liniją kirto antri (4 min.). Kasparas Breimelis, Kasparas Bačianskas, Domantas Dobrega ir Kristupas Seikauskas estafetinio 4×100 m bėgimo rungtį įveikė per 42,13 sek. ir užėmė trečiąją vietą. Tą pačią distanciją bėgusios Patricija Grigalionytė, Greta Taraškevičiūtė, Neda Vidzėnaitė ir Agota Žurauskaitė atbėgo ketvirtos.

LLAF sporto klubų komandinėse varžybose Panevėžio lengvosios atletikos sporto klubas „Žvaigždė surinkęs 11 tūkst. 878 taškus laimėjo trečiąją vietą. Sportininkų pasirengimą varžyboms finansuoja sporto klubas „Žvaigždė“ ir Panevėžio miesto savivaldybė pagal programą „Siekti aukštų sportinių rezultatų lengvosios atletikos sporto šakoje“.

Sportininkus varžyboms ruošė Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė ir Vidmantas Ščevinskas.