Delfi nuotr.

Liko ir be kelionės, ir be pinigų

Liko ir be kelionės, ir be pinigų

Lietuviški orai – kaip loterija, tad vis daugiau lietuvių atostogauti vyksta ten, kur šilta. Tačiau itin patrauklios kelionės kainos gali būti tiesiog naujas sukčiavimo būdas. Tuo įsitikino viena Panevėžio rajono gyventoja.

Pirmadienio popietę, apie 11.37 val., 32-ejų moteris pranešė, kad 2017 rugsėjo 15-ąją internetiniame puslapyje radusi skelbimą apie siūlomą septynių dienų kelionę į Graikijos salą, elektroniniu paštu susisiekė su pardavėju ir į jo nurodytą sąskaitą pervedė pinigus, tačiau iki šiol kelionės bilietų negavo. Išvykimas į kelionę buvo numatytas 2017 spalio 7-ąją. Tariamas pardavėjas į skambučius neatsiliepia, į elektroninius laiškus neatsako. Moteris sukčiui atidavė 790 eurų.

Komentarai

  • AŠ „UŽ“ TOKIAS PAMOKAS VISIŠKIEMS KVAILIAMS.

  • Galiu duoti kepurę pr……..,kad ,LT teisėsauga,nieko neišaiškins,nes tikriausiai nukentėjo eilinis LT „RUNKELIS“,o jei butu apvogtas „elito“atstovas“,tai aferistą,labai greiržtai surastu ir pinigus gražintu.

  • Lėktuvų bilietai nepigus reikalas, tad reiktų atsargiai. Aš pati perku tik iš patikimų pardavėjų, apie kuriuos esu daug girdėjus ir kurie dažnai šmėžuoja žiniasklaidoje. Tokiais atvejais iškart aišku, kad jie bus patikimi, o jeigu kažkas nenusiseks kelionėje, tai bus labiau suinteresuoti mandagiai bendrauti ir kuo greičiau spręsti problemas 🙂

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų