Lietuvos mokyklų žaidynėse panevėžiečiai – treti

Pasibaigus Lietuvos mokyklų žaidynėms, susumavus visų mokslo metų žaidynių rezultatus Panevėžio moksleiviai bendroje įskaitoje tarp didžiųjų miestų užėmė trečią vietą.

Tarp Lietuvos gimnazijų, vidurinių mokyklų sporto šakų varžybų 2 vietą užėmė Panevėžio 5-oji gimnazija, 8 vieta atiteko Juozo Balčikonio gimnazijai, 12 – Juozo Miltinio gimnazijai, 13 – Raimundo Sargūno sporto gimnazijai, 33 – Kazimiero Paltaroko gimnazijai.

Grupėje tarp Lietuvos progimnazijų ir pagrindinių mokyklų Ąžuolo progimnazija užėmė 4 vietą, ,,Vyturio“ progimnazija pelnė 6, Mykolo Karkos pagrindinė mokykla – 10, ,,Aušros“ progimnazija – 14, „Rožyno progimnazija – 18 vietas.

Tarp Lietuvos gimnazijų, pagrindinių mokyklų, progimnazijų pradinio ugdymo klasių Kazimiero Paltaroko gimnazija užėmė 15 vietą.