Lietuvoje vėl daugėja laisvų darbo vietų

Lietuvoje vėl daugėja laisvų darbo vietų

 

Lietuvoje pirmojo šių metų ketvirčio pabaigoje buvo 19,1 tūkst. laisvų darbo vietų samdomiesiems darbuotojams – 4,9 proc., arba 1 tūkst. darbo vietų mažiau nei praėjusių metų kovo pabaigoje.

Laisvų darbo vietų per ketvirtį – šių metų kovo pabaigoje, palyginti su 2018-ųjų pabaiga – padaugėjo 19,3 proc., arba 3,1 tūkst., pranešė Statistikos departamentas.

Per ketvirtį laisvų darbo vietų skaičius labiausiai padidėjo statyboje ir prekyboje – po 0,7 tūkst., taip pat pramonėje – 0,5 tūkstančio.

Daugiausia laisvų darbo vietų pirmąjį ketvirtį buvo pramonėje – 4,3 tūkst. (22,4 proc. visų laisvų darbo vietų), prekyboje – 2,7 tūkst. (14,3 proc.), viešajame valdyme ir gynyboje, privalomajame socialiniame draudime – 2,7 tūkst. (13,9 proc.).

Kovo pabaigoje laisvų darbo vietų lygis šalyje siekė 1,5 proc. ir buvo 0,2 procentinio punkto aukštesnis nei ketvirtąjį 2018-ųjų ketvirtį, tačiau 0,1 punkto mažesnis nei prieš metus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Sakykite,ar patalpinti darbo biržos skelbimai apie laisvas darbo vietas yra Panevėžyje ar ne? Headix skelbime darbo brž.nurodo, kad darbo vietos adresas-Panevėžys. O jau sekančiame sakinyje parašyta,kad darbas Olandijoje,Belgijoje, Vokietijoje.Darbo vietų skaičius 1. Tai reiškia,kad tas pats 1 darbuotojas važinės dirbti per 3 šalis? O sutartis su juo sudaroma kažkur Vilniuje,svarbiausia-NETERMINUOTA.Tai reiškia žmogau-Sudiev,Lietuva? Man atrodo, darbo brz turėtų skelbti laisvas darbo vietas,kaip esančias Panevėžyje,ne tik Olandijoje,Vokietijoje,Belgijoje, bet ir Kanaruose,Kanuose,Nicoje,Monake ir t.t.Vis daugiau laisvų darbo vietų statistiškai atrodytų.

  • Turiu 2 vaikus. Ieškau darbo nuo 8 -17, arba pamaininio už daugiau nei MM , kad galėčiau samdyti auklę. Stoviu darbo biržoje. Konsultantė ragina greičiau susir darba. Šiandien 05 mėnesio. 24 d. LDB svetaineje Panevėžio mieste išėjo 6 darbo skelbimai , pasirinkimas super didelis butu galimybė imesčiau foto

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų