Lietuvoje – 29 nauji koronaviruso atvejai

Lietuvoje – 29 nauji koronaviruso atvejai

Iš 29 naujų koronaviruso atvejų devyni patvirtinti Lietuvos kariuomenės didžiojo kunigaikščio Kęstučio batalione Tauragės rajone, du atvejai siejami su židiniu įmonėje „Intersurgical“, trečiadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Apie devynis naujus atvejus dar antradienį spaudos konferencijoje pranešė kariuomenės atstovas. Anot NVSC, šiuo metu su protrūkiu kariuomenėje siejami 26 užsikrėtimai.

Dviem asmenims Vilniaus apskrityje, susijusiems su koronaviruso židiniu medicinos priemonių gamybos įmonėje „Intersurgical“, tyrimas atliktas dėl turėto sąlyčio. Jie buvo saviizoliacijoje. Šiuo metu registruoti 43 su šiuo protrūkiu susiję atvejai.

Panevėžio apskrityje praėjusią parą registruotas vienas koronaviruso atvejis, jis siejamas su statybų įmone „Montuotojas“. Tai trečiasis susirgimas, siejamas su šiuo židiniu.

Be to, nustatyta, kad devyni žmonės – keturi Vilniaus, trys Kauno, ir po vieną Telšių bei Utenos apskrityse – užsikrėtė po kontakto su žinomu sergančiuoju.

Tai pat per praėjusią parą registruoti keturi įvežtiniai atvejai.

Trys iš jų patvirtinti Šiaulių apskrityje – dviem asmenims, į Lietuvą grįžusiems iš Nyderlandų, bei vienam, parvykusiam iš Ukrainos.

Ketvirtasis įvežtinis atvejis registruotas Klaipėdos apskrityje. Koronavirusas patvirtintas užsieniečiui, į Lietuvą atvykusiam iš Ukrainos.

Šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti, kaip užsikrėtė keturi asmenys – du Vilniaus ir po vieną Kauno ir Klaipėdos apskrityse. Asmenys tirti dėl COVID-19 ligai būdingų simptomų. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 2958 koronaviruso atvejai, tebeserga 985 asmenys, 1874 – pasveiko.

Nuo COVID-19 iš viso mirė 86 žmonės, dėl kitų priežasčių mirė 13 užsikrėtusiųjų.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų