„Lietkabelis“ užtikrintai laimėjo Pasvalyje

Šįvakar „Lietkabelis“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynes išvykoje žaidė su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 82:63 (13:10, 27:18, 17:15, 25:20).

Susitikimo pradžioje abi ekipos neišvengė klaidų. Sužaidus dvi minutes, pirmieji savo taškų sąskaitą atsidarė „Lietkabelio“ krepšininkai, tačiau netrukus tritaškiu atsakė šeimininkų gynėjas Jahennsas Manigatas – 3:2. Tiek viena, tiek kita komanda žaidė labai nerezultatyviai. Kėlinio pabaigoje kelias sėkmingas atakas paeiliui surengė panevėžiečiai, persvėrę rezultatą savo naudai – 13:10. Tokiu rezultatu ir baigėsi pirmasis ketvirtis.

Nenado Čanako auklėtiniai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 8:3 ir Panevėžio ekipa pasiekė rekordinį pranašumą – 21:13. „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai ir toliau darė vieną klaidą po kitos, kas leido svečiams pasiekti dviženklę persvarą (31:21). Įtikinamai ketvirtį laimėję „Lietkabelio“ žaidėjai pirmąją rungtynių dalį laimėjo įtikinamai – 40:28.

Pasvalio ekipa per du kėlinius suklydo net 13 kartų, panevėžiečiai kamuolį prarado 10 kartų.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo svečiai. Gabrielius Maldūnas pelnė du taškus iš po krepšio, o panevėžiečių persvara šoktelėjo iki 14 taškų – 42:28, o po Pauliaus Valinsko tritaškio – iki 16 – 50:34. Sukauptą solidžią persvarą „Lietkabelio“ krepšininkai išlaikė ir vėliau. Po trijų kėlinių trenerio Nenado Čanako auklėtiniai pirmavo rezultatu 57:43.

Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu. Užtikrintai nuo mačo pradžios rungtyniavę „Lietkabelio“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 82:63.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 18, Paulius Valinskas 17, Gabrielius Maldūnas 10.

Sužaidęs LKL čempionate penkis susitikimus „Lietkabelis“ iškovojo tris pergales ir patyrė du pralaimėjimus.

Artimiausias LKL čempionato rungtynes panevėžiečiai spalio 17 dieną savo aikštėje žais su „Šiaulių“ krepšininkais. Spalio 14 dieną „Lietkabelis“ Europos taurės turnyro namuose žais su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“. Šis susitikimas „Cido“ arenoje trečiadienį prasidės 19 valandą.