„Lietkabelis“ reguliarųjį sezoną baigė pergale

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate Panevėžio „Lietkabelis“ (23/7) iškovojo 23-iąją pergalę per 30 susitikimų ir baigė reguliarųjį sezoną 3 vietoje.

Trečiadienį panevėžiečiai išvykoje 60:85 (21:33, 13:16, 13:20, 13:16) nepaliko jokių šansų Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (7/23). Galutinei komandų rikiuotei turnyrinėje lentelėje šis susitikimas įtakos jau neturėjo – Panevėžio ekipa buvo užsitikrinusi vietą trejetuke, tuo tarpu „Nevėžis-Optibet“ liko 10-as tarp 11 ekipų ir į atkrintamąsias kovas nepateko.

„Lietkabelis“ į Kėdainius atvyko nusiteikęs pergalingai užbaigti reguliarųjį LKL sezoną. Panevėžiečiai jau pirmosiomis minutėmis išsiveržė į priekį – 5:11. Palaipsniui vis didindami savo persvarą, svečiai po 10 minučių pirmavo dviženkliu skirtumu (21:33).

Situacija reikšmingai nepasikeitė ir antrajame ketvirtyje. Dar šiek tiek padidinę savo pranašumą po dviejų ketvirčių Nenado Čanako auklėtiniai turėjo 15 taškų persvarą – 34:49.

Po ilgosios pertraukos netrūko klaidų abiejų ekipų žaidime, kas lėmė nerezultatyvias atakas. Panevėžiečiai per 6 žaidimo minutes spėjo prarasti net 5 kamuolius. Tačiau „Nevėžis-Optibet“ žaidimas taip pat nebuvo idealus – šeimininkams nepavyko pasinaudoti situacija ir grąžinti intrigos. Prieš ketvirtąjį kėlinį ekipas skyrė net 22 taškai – 47:69.

Paskutinis ketvirtis atrodė panašiai kaip ir kiti – visiškas „Lietkabelio“ dominavimas lėmė užtikrintą pergalę.

„Nevėžis-Optibet“: Svenas Smajlagičius 18, Darylas Doualla 12.

„Lietkabelis“: Kasparas Bėrzinis 15, Gabrielius Maldūnas 14, Karolis Giedraitis 13.