„Lietkabelis“ Prienuose iškovojo triuškinamą pergalę

Panevėžio „Lietkabelis“ (3/3) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate iškovojo įspūdingą pergalę. Panevėžiečiai išvykoje 65:92 (22:27, 13:22, 14:22, 16:21) nepaliko jokių šansų Prienų „Labas GAS“ (0/4) ekipai, kuri ir toliau lieka be pergalių.

„Lietkabelis“ puikiai pradėjo susitikimą, dominuodamas nuo pirmųjų akimirkų. Dovydas Giedraitis dvitaškiu svečiams leido pasiekti 8 taškų pranašumą (4:12). Puikią panevėžiečių atkarpą pratęsė Džordže Gagičius, kurio dvitaškis iš po krepšio įpusėjus kėliniui leido pasiekti dviženklę persvarą (8:17). Atrodė, jog Aukštaitijos ekipa ir toliau sėkmingai tols, tačiau „Labas GAS“ nebuvo linkę pasiduoti anksčiau laiko. Erikas Venskus į savo buvusios komandos krepšį smeigė tritaškį ir skirtumas vėl sumažėjo iki vienženklio (18:25). Po pirmųjų 10 minučių Nenado Čanako auklėtiniai pirmavo 5 taškais – 22:27.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Lietkabelio“ spurtu, leidusiu vėl nutolti saugiu atstumu (25:38). Į tai Prienų klubas atsakė savo atkarpa 6:0. Vis dėlto, panevėžiečiams pavyko padidinti savo persvarą ir po pirmosios rungtynių dalies svečiai pirmavo rezultatu 35:49.

Trečiajame kėlinyje situacija nesikeitė – „Lietkabelis“ dominavo išnaudodamas silpnąsias varžovų vietas, ypač po krepšiu. D. Gagičiaus dvitaškis su pražanga svečiams leido pasiekti triuškinamą pranašumą – 35:57. Prieš paskutines 10 minučių Panevėžio ekipa nekėlė abejonių savo pranašumu – 49:71.

Ketvirtąjį kėlinį prieniškiai pradėjo spurtu 8:0, tačiau „Lietkabelis“ netrukus taip pat atsakė rezultatyviomis atakomis ir neleido varžovams kelti grėsmės. Per likusį laiką panevėžiečiai išlaikė stabilų atstumą ir iškovojo trečiąją pergalę pirmenybėse.

„Labas GAS“: Erikas Venskus (4/5 trit.) 14, Ignas Sargiūnas 10.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius ir Gediminas Orelikas 16, Gabrielius Maldūnas (6 atk. kam.) 12.