„Lietkabelis“ priartėjo prie bronzos medalių

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato mažojo finalo serijos trečiosiose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ namuose rezultatu 112:82 (22:15, 37:19, 28:24, 25:24) sutriuškino Utenos „Juventus“.

Iki šių rungtynių kovoje dėl bronzos medalių, kur kovojama iki trijų pergalių, buvo lygybė. Pirmąsias rungtynes namuose „Lietkabelis“ laimėjo rezultatu 87:74, o antrąsias išvykoje pralaimėjo 74:85.

Susitikimo pradžia nebuvo rezultatyvi. Įpusėjus pirmajam mačo ketvirčiui „Lietkabelio“ komanda pirmavo rezultatu 9:6. Po to, kai panevėžiečiai įgijo 9 taškų persvarą (15:6), svečių ekipos vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečiai sugebėjo stabilizuoti žaidimą, bet po pirmojo kėlinio panevėžiečiai pirmavo 7 taškų pranašumu – 22:15.

Sužaidus 3 minutes antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ pirmavo jau dviženkle persvara (31:21), o gana greitai šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 15 taškų – 39:24. Po Vytenio Lipkevičiaus tritaškio ir Gabrieliaus Maldūno dėjimo iš viršaus panevėžiečių persvara tapo jau triuškinančia – 49:26. Užtikrintai rungtyniavo „Lietkabelio“ krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje susikrovė net 25 taškų persvarą. Poilsio komandos išėjo šeimininkų ekipai pirmaujant rezultatu 59:34.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė, o rungtynės tapo tik formalumu. Aikštėje dominavo „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 87:58, o susitikimą laimėjo 112:82.

„Lietkabelis“: Vytenis Lipkevičius ir Paulius Valinskas po 16, Dorde Gagičius 15, Gytis Masiulis 14, Gabrielius Maldūnas 11, Panagiotis Kalaitzakis ir Paulius Poška po 10.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 16, Martynas Gecevičius ir Marius Runkauskas po 12, Vytautas Šulskis 11, Vaidas Čepukaitis 10.

Įveikę uteniškius „Lietkabelio“ krepšininikai mažojo finalo serijoje pirmauja 2:1. Panevėžiečiams iki bronzos medalių trūksta vos vienos pergalės. Ketvirtąsias šios serijos rungtynes „Lietkabelio“ ir „Juventus“ komandos birželio 9 dieną žais Utenoje.