M. Garucko nuotr.

„Lietkabelis“ liko ketvirtoje vietoje

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mažajį finalą Panevėžio „Lietkabelis“ baigė trečiu pralaimėjimu paeiliui. Panevėžiečiai Klaipėdoje nusileido  vietos „Neptūnui“ 77:84 (17:17, 23:28, 18:15, 19:24). Rezultatu 0:3 pralaimėję seriją dėl bronzos medalių panevėžiečiai, kaip ir praėjusiame sezone, LKL pirmenybėse užėmė ketvirtąją vietą.

Pirmąsias serijos rungtynes „Lietkabelis“ svečiuose pralaimėjo rezultatu 77:89, o antrąsias namuose – 75:88.

Rungtynes Klaipėdoje sėkmingiau pradėjo „Neptūno“ krepšininkai ir pirmavo 7:0. Panevėžiečiai nepaleido per toli į priekį klaipėdiečių ir greitai sušvelnino atsilikimą iki minimumo – 8:9. Iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, panevėžiečiai turėjo kelias galimybes pirmą sykį šiame mače išsiveržti į priekį, bet jomis nepasinaudojo. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 17:17.

Antrojo kėlinio pradžioje, po tikslaus tolimo Sauliaus Kulviečio metimo, „Lietkabelis“ pirmą sykį šiame susitikime išsiveržė į priekį – 23:20. Per likusį iki didžiosios pertraukos laiką aikštėje vyko apylygė kova. Poilsio komandos išėjo „Neptūnui“ pirmaujant 5 taškais – 45:40.

Po pertraukos aikštėje vyko labai permaininga kova. Sužaidus pusę laiko trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ pirmavo vienu tašku – 51:50. Šiame ketvirtyje nei šeimininkams, nei svečiams nepavyko įgyti didesnės persvaros. Po trečiojo kėlinio „Neptūnas“ pirmavo 2 taškų skirtumu – 60:58.

Mačo laimėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kur geriau sekėsi klaipėdiečiams. „Neptūnas“ laimėjo susitikimą rezultatu 84:77 ir iškovojo LKL čempionato bronzos medalius.

„Lietkabelis“: M. Kupšas ir J. Wilsonas po 18, P. Valinskas 11.

Neptūnas“: T. Delininkaitis 24, D. Gailius 20, L. Williamsas 15.