„Lietkabelis“ laimėjo Utenoje

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio serijos antrąsias rungtynes šįvakar „Lietkabelis“ išvykoje žaidė Utenos „Juventus“. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 95:73 (26:20, 15:12, 25:16, 29:25).

Susitikimą Utenoje sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai. Sužaidus pusę laiko pirmajame mačo ketvirtyje svečiai pirmavo rezultatu 14:6. Sėkmingai išnaudodami savo priekinės linijos žaidėjus panevėžiečiai puolė rezultatyviai ir neleido uteniškiams sušvelninti rezultato. Artėjam pirmajam ketvirčiui prie pabaigos svečiai išlaikė įgytą pranašumą, o kėlinį laimėjo 6 taškų skirtumu 26:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje, Gediminui Orelikui pataikius abu baudos metimus, „Lietkabelio“ persvara pirmą sykį šiame susitikime šoktelėjo iki dviženklės – 30:20. trenerio Nenado Čanako auklėtiniai nemažino apsukų ir savo pranašumą padidino iki 36:21. Nors vėliau aikštės šeimininkams vėliau kiek pavyko sušvelninti rezultatą, bet poilsio komandos išėjo panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 41:32.

Antrąją susitikimo pusę panevėžiečiai pradėjo Panagiočio Kalaitzakio ir Kristupo Žemaičio tritaškiais, Vytenis Lipkevičius įmetė baudos metimą už šeimininkų žaidėjui skirtą techninę pražangą, du taškus pelnė Džordže Gagičius. Laimėję trečiojo kėlinio pradžioje atkarpą 9:0 ir įgijo rekordinį pranaįumą – 50:32. Solidžiai rungtyniavę „Lietkabelio“ krepšininkai po trijų ketvirčių pirmavo 18 taškų skirtumu 66:48.

Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu. Panevėžiečiai užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 95:73.

„Juventus“: Vladislavas Koreniukas 22, Patrickas Milleris 13, Jaylinas Airingtonas, Martynas Gecevičius ir Tomas Delininkaitis – po 7.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 18, Panagiotis Kalaitzakis 14, Džordže Gagičius 11, Kristupas Žemaitis ir Karolis Giedraitis – po 10.

Pirmąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes savo aikštėje žaidęs „Lietkabelis“ iškovojo pergalę po pratęsimo rezultatu 102:101 (22:15, 22:29, 29:21, 14:22, 15:14). Po pergalės Utenoje panevėžiečiai ketvirtfinalio etape, kur kovojama iki trijų pergalių, pirmauja 2:0. Iki kelialapio į LKL čempionato pusfinalį „Lietkabelio“ komandai trūksta tik vienos pergalės.

Trečiosios serijos rungtynės šį šeštadienį vėl bus žaidžiamos Panevėžyje. Susitikimas „Cido“ arenoje prasidės 17 valandą.