„Lietkabelis“ laimėjo Utenoje

Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsade-LKL“) iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (17/8) ekipa, kuri išvykoje 88:78 (29:19, 21:24, 19:25, 19:10) įveikė Utenos „Juventus“ (17/8) ekipą.

„Lietkabelis“ nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį – 9:0. Netrukus svečių pranašumas pirmą kartą buvo dviženklis – 15:3. Panašus skirtumas išliko ir po pirmųjų dešimties minučių – 29:19.

Antrajame ketvirtyje sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes panevėžiečiai pirmavo 36:23, bet „Juventus“ spurtas 11:1 leido pasivyti varžovus – 34:37. Uteniškiai buvo priartėję dar labiau (41:43), bet pirmąją mačo pusę geriau baigė „Lietkabelis“ – 50:43.

Po didžiosios pertraukos „Juventus“ ne tik galutinai pasivijo varžovus, bet ir 25-ąją minutę jau pirmavo – 56:54. „Lietkabelis“ buvo vėl išsiveržęs į priekį (62:58), tačiau iki kėlinio pabaigos uteniškiai sumažino deficitą iki minimumo – 68:69.

Ketvirtajame ketvirtyje prabėgus 3 minutėms rezultatas buvo lygus (73:73), bet „Lietkabelis“ pelnė 5 taškus be atsako ir kiek atsiplėšė – 78:73. Svečiai užstrigo puolime, kai 4 minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudojusi „Juventus“ išlygino rezultatą – 78:78. Panevėžiečius užvedė Džordže Gagičiaus galingas dėjimas, po kurio pavyko apsiginti ir Kyle‘as Vinalesas pataikė dvitaškį – 82:78. Tašką rungtynėse padėjo baudos metimus sumetęs Vytenis Lipkevičius (84:78), kadangi „Juventus“ per 45 sekundes išsigelbėti nepajėgė.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 27, Žygimantas Skučas 11, Martynas Gecevičius ir Ignas Vaitkus po 10.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 25, Gabrielius Maldūnas 14, Džordže Gagičius 13, Gyits Masiulis 12, Vytenis Lipkevičius 9.

Artimiausias LKL čempionato rungtynes „Lietkabelio“ komanda žais kovo 28 dieną. Panevėžiečiai savo aikštėje susitiks su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais.