„Lietkabelis“ laimėjo prieš „Pieno žvaigždes“ (foto galerija)

Šįvakar Panevėžio „Lietkabelis“ (5/3) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate rungtynes namuose žaidė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (1/6). Aikštės šeimininkai šį susitikimą laimėjo rezultatu 88:70 (20:12, 21:15, 19:24, 28:19).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Puikiai gindamiesi panevėžiečiai sukaustė varžovų puolimą – pasvaliečiai per pirmąsias tris su puse minutės sukrapštė vos 3 taškus. Tuo metu „Lietkabelio“ komanda pirmavo rezultatu 10:3. „Lietkabelio“ persvara augo ir toliau. Karoliui Giedraičiui pelnius dvitaškį metimą šeimininkai įgijo rekordinę 9 taškų persvara – 15:6. Po pirmojo ketvirčio trenerio Nenado Čanako auklėtiniai pirmavo rezultatu 20:12.

Panašią persvarą panevėžiečiai išlaikė ir antrajame mačo kėlinyje. Dar net neįpusėjus antrajam rungtynių ketvirčiui šeimininkai pirmavo dviženkle persvara – 33:22. Poilsio komandos išėjo „Lietkabelio“ ekipai pirmaujant rezultatu 41:27.

Trečiojo kėlinio pradžią panevėžiečiai pradėjo atsipalaidavę, kuo pasinaudojo svečiai, laimėję atkartą 10:4. „Lietkabelio“ persvara sumažėjo iki 8 taškų – 45:37. Po N. Čanako paprašytos minutės pertraukėlės aikštės šeimininkams greitai pavyko susigrąžinti dviženklę persvarą. Tiesa, baigiantis šiam ketvirčiui pasvaliečiai kiek sumažino savo atsilikimą. Po trijų kėlinių „Lietkabelis“ pirmavo rezultatu 60:51.

Panevėžiečiai išlaikė įgytą pranašumą iki susitikimo pabaigos ir šventė pelnytą pergalę rezultatu 88:70.

„Lietkabelis“: Nikola Radičevičius ir Džordže Gagičius po 16, Karolis Giedraitis 14, Panagiotis Kalaitzakis 13, Kristupas Žemaitis 10, Gabrielius Maldūnas 7.

„Pieno Žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 17), Simas Jarumbauskas 14, Marquesas Townesas 12, Žygimantas Skučas 11, Arnas Beručka 7.

Artimiausias rungtynes „Lietkabelis“ žais lapkričio 2 dieną. Europos taurės turnyre panevėžiečiai išvykoje susitiks su Trento „Dolomiti Energia“ krepšininkais.