BNS nuotr.

„Lietkabelis“ antrą kartą iš eilės nukovė „Lietuvos rytą“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalyje Panevėžio „Lietkabelis“ sostinėje 81:73 (13:18, 25:21, 17:12, 26:22) įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir serijoje išsiveržė į priekį 2:1.

Tai buvo septintosios šių komandų tarpusavio rungtynės šį sezoną ir pirmosios, kuriose triumfavo svečiuose žaidusi komanda.

„Lietkabelis“ prametė pirmuosius dešimt savo tritaškių (po to 6/10), bet kantriai lipo varžovams ant kulnų.

Trečio kėlinio pabaigoje atitrūkę penkiais taškais (51:56), ketvirto kėlinio pradžioje persvarą padidino iki dviženklės ribos ir jos nebeiššvaistė.

Pirmąsias serijos rungtynes „Lietuvos rytas“ buvo laimėjęs 96:85, tačiau Panevėžyje „Lietkabelis“ revanšavosi 90:73.

Šioje poroje lemiamas mačas gali įvykti jau antradienį „Cido“ arenoje.

„Lietuvos rytas“: J. Baronas 14, R. Giedraitis 12, C. Hannah 9, D. Gordonas, A. Fisheris ir T. Brownas po 8.

„Lietkabelis“: L. Williamsas 15, M. Lukauskis 14, G. Leonavičius 12, K. Lavrinovičius 11, B. Madgenas 9, S. Galdikas 8.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.