P.Židonio nuotr.

„Lietkabelio“ komanda laimėjo Prienuose

Panevėžio „Lietkabelis“ žengė pirmąjį žingsnį link patekimo į Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalinį ketvertą.

Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 87:68 (13:19, 16:15, 22:15, 36:19) pranoko Prienų „CBet“ ekipą.

Nugalėtojams Gytis Masiulis per 30 minučių pelnė 29 taškus (5/5 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavius, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

„Lietkabelis“ dar antrajame kėlinyje turėjo 12 taškų deficitą (17:29), tačiau jį sumažino dar prieš ilgąją pertrauką, o iniciatyvą perėmė trečiajame kėlinyje.

Troy Barniesas pataikė dvitaškį, Kyle‘as Vinalesas smeigė du tritaškius paeiliui, Masiulis pridėjo metimą iš po krepšio, o „Lietkabelis“ ketvirtį baigė laimėdamas atkarpą 14:7 ir įgijo 2 taškų pranašumą – 51:49.

Panevėžiečiai visus reikalus išsprendė ketvirtajame kėlinyje. Masiulis atseikėjo du tolimus metimus iš eilės, Margiris Normantas pataikė dvitaškį, dar po vieną tritaškį pridėjo Paulius Valinskas bei Vinalesas ir „Lietkabelio“ pranašumas išaugo iki 15 taškų – 75:60.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas ir Marquisas Wrightas po 16, Simas Jarumbauskas 9.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 29, Kyle‘as Vinalesas 19, Margiris Normantas 11.

Atsakomasis mačas Panevėžyje vyks sausio 16-ąją.