Asociatyvi "Sekundės" nuotr.

Liepsnos pasiglemžė ūkinius pastatus

Liepsnos pasiglemžė ūkinius pastatus

Pirmadienio naktį, kelios minutės prieš vidurnaktį Bendruoju pagalbos centro telefonu buvo gautas pranešimas apie gaisrą Jotainių kaime. Deja, išgelbėti turto nepavyko – pastatai supleškėjo iki pamatų.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, Panevėžio r. sav., Vadoklių sen., Jotainių k., Jotainių g. 27, privačiame namų valdos sklype esantis ūkinis pastatas jau degė atvira liepsna. Degė ne tik mūrinis ūkinis pastatas, bet ir du mažesni šalia jo priblokuoti mediniai priestatai bei garažas.

Gaisro metu sudegė garaže buvęs automobilis, taip pat visi mediniai pastatai su ūkio paskirties daiktais, sudegė apie 30 m² malkų. Išgelbėtas už 8 m esantis ūkinis pastatas ir du ūkiniai pastatai už 3 m. Aiškinamasi, dėl ko kilo gaisras.

Ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė gesinant ir staiga užsiliepsnojusią bendrovės „Švaros komanda“ atliekų vežimo mašiną. Apie vidurdienį buvo pranešta, kad Velžio sen., Liūdynės k., Senajame Vilniaus kelyje užsidegė šiukšliavežė Volvo FM9. Atvykus ugniagesiams, atviros liepsnos jau nebuvo, vairuotojas gaisrą buvo numalšinęs pats. Paaiškėjo, kad po šiukšliavežės apačia, važiuoklėje, buvo įstrigęs čiužinys, kuris ir degė. Panaudojus švirkštą gaisras likviduotas. Nuostoliai nustatinėjami.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų