Organizatorių nuotr.

A. Laučenkovas: „Įsiminkite šių vaikinų pavardes“

Latvijos mieste Jelgavoje vyko tarptautinis bokso turnyras, kuriame dalyvavo 15–17 metų sportininkai iš 12 šalių. Šiame turnyre jėgas išbandė ir penki Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro bei bokso klubo „Olimpietis“ sportininkai.

Dovydas Veliančikas (svorio kategorija 57 kg) savo pirmąją kovą pralaimėjo pajėgiam boksininkui iš Armėnijos ir iš varžybų pasitraukė.

Domas Valentinavičius  (svorio kategorija iki 57 kg) savo pirmą varžovą įveikė, o antroje kovoje nusileido Latvijos sportininkui. D. Valentinavicius  šiame turnyre užėmė trečiąją vietą.

Dovydas Dilinskas (svorio kategorija iki 56 kg) pirmuosius du susitikimus laimėjo, o trečiąjį pralaimėjo Armėnijos atstovui. D. Dilinskas pasidabino bronzos medaliu.

Mantas Ramoška (svorio kategorija iki 60 kg) taip pat liko trečiojoje vietoje. Panevėžietis pusfinalio kovą pralaimėjo boksininkui iš Airijos.

Geriausiai Jelgavoje vykusiame turnyre sekėsi Ruslanui Žaliui (svorio kategorija iki 63 kg). Mūsų miesto atstovas, laimėjęs dvi pirmąsias kovas, pateko į finalą, kur po itin atkaklios kovos nusileido turnyro nugalėtoju tapusiam sportininkui iš Rygos.

Boksininkų treneris Aleksandras Laučenkovas liko patenkintas savo auklėtinių pasirodymu Latvijoje.

„Turnyre dalyvavo labai pajėgūs boksininkai ir kiekviena kova sportininkams buvo labai naudinga. Iš šalies stebint panevėžiečių kovas drąsiai galiu teigti, kad gėdos mūsų miestui boksininkai tikrai nepadarė. Kiekvienoje kovoje panevėžiečiai atidavė visas jėgas ir padarė viską, ką galėjo. Bokso aistruoliams siūlyčiau įsiminti šių vaikinų pavardes. Beveik neabejoju, kad po keleto metų šie boksininkai bus žinomi gerokai platesniam šios sporto šakos aistruolių ratui“, – „Sekundei“ sakė A. Laučenkovas.